Nový BlackBerry telefon nebude mít hardwarovou klávesnici

novy blackberry telefon motion

Před několika měsíci se spekulovalo o tom, že se ukáže nový BlackBerry telefon v říjnu. A vypadá to, že tomu tak bude, dnes jsme se dočkali prvního renderu. Telefon by se měl nazývat BlackBerry Motion.

Nový BlackBerry telefon by měl být voděodolný

O výrobu tohoto telefonu se opět stará TCL, podobně jako třeba u BlackBerry KEYone, který se může pyšnit hardwarovou klávesnicí. Chystaný model Motion už ale opět opustí vody hardwarové klávesnice. Bude se jednat o klasický dotykový telefon. Za zmínku stojí to, že by se mělo jednat o první telefon Blackberry, který bude voděodolný.

Displej telefonu by měl mít FullHD rozlišení, zajímavé je logo Blackberry na přední straně. V něm by se měla nacházet čtečka otisků prstů. Z obrázku jde také vidět, že nechybí 3,5mm jack nebo USB-C. Rám telefonu bude podle všeho z kovu. Podle spekulací má mít procesor Snapdragon 625 nebo novější 626.

My jen doufáme, že se lépe dokáže odladit systém, u posledního modelu KEYone totiž není ideální a Snapdragon 625 v některých chvílích nestíhá. Dále má mít 4GB RAM a kapacitu baterie 4 000 mAh. Samotné oficiální odhalení je podle všeho již velmi blízko, očekává se v následujících týdnech.

Jak se vám líbí design tohoto BlackBerry?

Zdroje: phonearena.com, twitter.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)