TOPlist

Nový Android se představí dnes večer. Bude se jmenovat Oreo?

Nový Android 8.0 se představí dnes večer.

Za několik hodin se konečně dočkáme představení dalšího z řady systémů Android. Nový Android 8.0 se představí dnes večer přesně v okamžiku, kdy ve Spojených státech bude probíhat úplné zatmění Slunce. Těšíte se?

Nový Android se představí dnes večer ve 20:40

Představení nového systému Android se uskuteční dnes večer ve 20:40 našeho času. Nový Android zatím nesoucí označení Android O se pravděpodobně podle uniklých zpráv bude jmenovat Oreo. Nic však není stoprocentní a je možné, že ponese taky jméno Orellete.

Zdali se nový systém Google bude skutečně jmenovat Oreo, nikdo neví a pravdu se dozvíme, až několik minut po zahájení akce. Mezi další spekulace jmen můžeme zařadit například i Oatmeal Cookie, Octopus, Okra, Olive Oil, Orange Sherbet nebo Orbit.

system android 8

 

Představení je naplánováno na speciální dobu, a to zrovna, kdy bude v Americe probíhat úplné zatmění Slunce. Úplné zatmění Slunce proběhlo naposledy na území Spojených států před 100 lety, a proto můžeme i říci, že představení bude akce, která se jen tak nebude opakovat. Po představení by měla následovat i aktualizace telefonů Pixel a novějších zařízení Nexus. Odhalení se dá sledovat na oficiální stránce android.com.

Jak myslíte, že se nový Android bude jmenovat? Napište vaše tipy!

Zdroj: androidcommunity.com, frandroid.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)