Novinka: Play Store nyní ukazuje velikost aktualizace

play store 2

Jistě to všichni znáte. Pokud jste si v Google Play Store vybrali aplikaci ke stažení, tak jednou z podstatných informací zveřejněných k dané aplikaci je to, kolik vám zabere místa v paměti telefonu. Tak je to v pořádku, nicméně tato informace ztrácí smysl, pokud si ji skutečně nainstalujete. Tato situace se nyní naštěstí mění.

Play Store vám ukáže velikost aktualizace

Pokud totiž nyní máte staženou aplikaci, která vyžaduje aktualizaci, můžete si nyní v obchodu zkontrolovat, kolik místa bude vyžadovat. Konečně tedy uživatel nedostává nepodstatnou informaci, kolik aplikace aktuálně zabírá místa v paměti telefonu. Zároveň se může na základě informace o velikosti aktualizace rozhodnout, zdali si skutečně aktualizaci stáhne.
play store

Na přiloženém printscreenu je jasně vidět velikost aktualizace, která činí 12,30 MB a obsahuje celkem zajímavé novinky, o kterých jsme již psali. Tato velikost však rozhodně nesouhlasí s původní velikostí aplikace, která činí 46,53 MB. Novinka by již měla být na vašich zařízeních nebo se na ně dostat v nejbližších hodinách a dnech.

Oceníte tuto informaci v Google Play?

Zdroj: androidpolice.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)