Nové telefony Moto G7: Atraktivní cena, dobrá výbava a moderní design

lenovo motorola moto g7

Společnost Motorola dnes představila rovnou čtyři nové telefony, které spadají pod nejoblíbenější řadu Moto G. Přesněji jde o Moto G7 Plus, Moto G7, Moto G7 Power a Moto G7 Play. Pojďme si všechny nové telefony postupně představit.

Motorola bude prodávat všechny čtyři Moto G7 telefony

Nejvýkonnějším a nejlépe vybaveným telefonem je Moto G7 Plus. Nejzajímavější je na tomto telefonu zadní duální fotoaparát, který má 16 a 5 MPx. Světelnost je F/1,7 a nechybí ani optická stabilizace obrazu. To jsou opravdu zajímavé hodnoty na nižší střední třídu. Selfie kamera na přední straně má 12 Mpx.

moto g7 predstaveni

O výkon se stará čipset Snapdragon 636, který doplní 4GB RAM paměť a 64GB úložiště. V případě potřeby se dá vnitřní paměť rozšířit pomocí microSD karty. Displej na přední straně má moderní minimální výřez ve tvaru kapky. Samotná velikost displeje je 6,2 palců, rozlišení je 2 270 x 1080 pixelů. Telefon chrání tvrzené sklo Gorilla Glass. Telefon se může chlubit i stereo reproduktory a 3,5mm audio konektorem. Potěší i rychlé 27W nabíjení, pomocí kterého půjde mobil nabít na 12 hodin používání za 15 minut. Bohužel kapacita baterie už není tak skvělá, v telefonu je 3 000 mAh.

Meet the new moto g7 plus. Amazing pictures in low light matters to you.

Meet the new moto g7 plus. Amazing pictures in low light matters to you.

Cena a dostupnost telefonu Moto G7 Plus

Nejvybavenější telefon řady bude v České republice dostupný od 8. února 2019 za startovací cenu 7 699 Kč.

Moto G7 Plus

Moto G7 aneb odlehčená verze za lepší cenu

Moto G7 je na tom v mnoha aspektech velmi podobně, několik parametrů však bylo pozměněno. Displej je identický, stejně jako kapacita baterie. O něco málo horší je čipset, telefon používá Snapdragon 632. Fotoaparát je rovněž mírně horší, má 12 a 5 MPx. Světelnost F/1,8 a už nemá optickou stabilizaci obrazu. Selfie kamera na přední straně má 8 MPx. Technologie rychlého nabíjení už byla rovněž snížena, telefon podporuje 9W nabíjení. Za 15 minut se telefon dokáže nabít na 9 hodin používání.

Moto G7

 

Cena a dostupnost telefonu Moto G7

Motorola Moto G7 bude v České republice dostupná od března 2019 za částku 6 499 Kč.

Moto G7 Power: Pokud chcete velkou kapacitu baterie

Tento telefon se zaměřuje na baterii. Kapacita je 5 000 mAh, na jedno nabití se slibuje výdrž až dva a půl dne. Nechybí ani 15W rychlé nabíjení. Displej má opět velikost 6,2 palců, nicméně rozlišení už je jen 720 x 1520 pixelů. O výkon se stará Snapdragon 632, který doplní 4GB RAM a 64 GB vnitřní paměť. Na zadní straně je 12 MPx fotoaparát se světelností F/2,0. Selfie kamera na přední straně má 8 MPx.

Moto G7 Power

Cena a dostupnost telefonu Moto G7 Power v Česku

Podobně jako Plus model, i Power bude v České republice dostupný od 8. února 2019 za cenu 5 399 Kč.

Moto G7 Play: Nejlevnější telefon pro nenáročné uživatele

Play verze bývají u Motorola telefonů ty nejlevnější. Nejinak je tomu i u Moto G. Zároveň se jedná o nejkompaktnější telefon ze všech. Displej má velikost 5,7 palců a HD+ rozlišení. O výkon se stará Snapdragon 632, ale již jenom 2GB paměť RAM a 32 GB vnitřní paměti. Baterie má kapacitu 3 000 mAh, nicméně podporuje pouze 5W nabíjení. Na zadní straně je 13 MPx fotoaparát se světelností F/2,0 a 8 MPx selfie kamera.

Moto G7 Play

Cena a dostupnost telefonu Moto G7 Play v České republice

Nejlevnější telefon řady Moto G bude v České republice dostupný od března 2019 za startovací cenu 3 799 Kč.

Jak se vám líbí nové telefony řady Moto G7? Který byste si vybrali?

Zdroje: gsmarena.com, TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)