Nové spekulace o OnePlus 8: přijde se 120 Hz displejem?

oneplus 8 pro

OnePlus uzavřel vydávání telefonů v roce 2019 svým posledním počinem – OnePlus 7T a 7T Pro. Již nyní se však začínají objevovat spekulace o chystaném OnePlus 8, který má spatřit světlo světa příští rok. Dá se očekávat, že společnost bude pokračovat ve svých názvech a představí jak klasickou, tak Pro variantu. Co o nich zatím víme?

Pokud jde o datum vydání, obvykle OnePlus oznamuje své vlajkové lodě během jara. Letošní OnePlus 7 Pro byl představen v květnu 2019, proto se dá očekávat podobné období. Dle leakera @OnLeaks se nemá OnePlus 8 příliš lišit od svého předchůdce, alespoň co se designu týče. Jedním z výraznějších rozdílů bude pouze vrácení se k průstřelu pro selfie kamerku i v Pro verzi. Pokus s vysouvací kamerkou společnosti zřejmě nevyšel tak, jak by si představovala. Nemá chybět ani ToF senzor, který můžeme znát z telefonů Huawei Mate 30 Pro či LG G8 ThinQ. Unikají také první rendery, na které se můžete podívat níže.

Dle dalších spekulací má mít OnePlus 8 120 Hz displej, přičemž aktuální generace disponuje 90 Hz frekvencí. Abyste však tuto odezvu využili i jinde, než v systému, například ve hrách, je potřeba aby nebyla daná hra uzamčená na nižší počet snímků, než 120.

Co říkáte na spekulace ohledně OnePlus 8?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)