Máme nové informace o řadě Xiaomi Mi 11. Nejen baterie dostane značné vylepšení

nový xiaomi telefon

Telefony Xiaomi Mi 11 a 11 Pro jsou dle všeho za rohem a my o nich máme konečně nové informace. Oba dva modely se totiž objevují na certifikaci 3C, takže jsme získali podrobnosti o baterii a rychlosti nabíjení.

Xiaomi Mi 11 nové informace

Na seznamu se vyskytují čísla 2390 mAh u Xiaomi Mi 11, u Pro varianty pak 2485 mAh. Zdá se vám to málo? Nebojte se. Pravděpodobně se jedná totiž pouze o jeden článek. Vzhledem k tomu, že budou oba modely podporovat 55 W nabíjení totiž muselo Xiaomi baterii rozdělit na dvě samostatné části. Skutečná kapacita by tedy měla být 4970 mAh u Pro verze, u klasického Mi 11 pak 4780 mAh. Oficiální čísla tedy mají ukazovat u obou modelů kapacitu okolo 5000 mAh, což je dosti slušné číslo.

xiaomi mi 11 nové informace

Jeden z leakerů tvrdí, že nabití z 0 na 100 % bude u obou modelů trvat 35 minut. Kromě toho víme o třech zadních fotoaparátech nikoliv čtyřech, jak se pár týdnů zpět tvrdilo i u základní verze. Čtyři snímače má dostat totiž pouze Pro verze, přičemž snímač, který dostane navíc bude periskop.

Jak se těšíte na nové Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)