Máme nové informace o Galaxy A42 5G. Co dostane jako první?

galaxy a42 5g

Samsung sice oficiálně představil model Galaxy A42 5G, ovšem žádné informace o použitém čipsetu se zatím neobjevují. Nyní však víme, proč tak společnost učinila. S největší pravděpodobností si v něm totiž odbude svůj debut čipset Snapdragon 750G od Qualcommu.

Nové informace o Galaxy A42 5G

Dle zdrojového kódu jednoho z benchmarků se v telefonu bude nacházet právě tento čipset. Ne že by v něm byl model přímo zmíněn, ovšem nahrávají tomu specifikace. Dvě jádra tikající na frekvenci 2,21 GHz, další šest tiká na 1,8 GHz a o grafický výkon se stará GPU Adreno 619.

informace o galaxy a42 5g

Není vám to povědomé? Právě těmito specifikacemi disponuje nejnovější čipset od Qualcommu. Je tedy zřejmé, proč Samsung nesdělil typ procesoru, když v době odhalení ještě nebyl oficiálně představen. Má se jednat o vůbec nejlevnější 5G telefon od jihokorejského giganta a my jsme za tento čipset rádi. Výkonem má stát někde mezi Snapdragonem 730 a 765G.

Co říkáte na Samsung A42 5G?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)