Xiaomi nabízí hodinky za 1200 Kč. Vydrží nabité měsíc a nabízí spoustu funkcí

levné hodinky od xiaomi

Xiaomi má ve své divizi několik podznaček, přičemž poslední z nich – IMILAB právě ve spolupráci s čínským gigantem uvedla na trh nové hodinky Xiaomi IMILAB KW66. Jedná se o chytré hodinky, které jsou kompatibilní nejen s Androidem, ale také s iOS. Hodinky jsme mohli vidět poprvé již v srpnu, ovšem do prodeje míří ve většině zemí až nyní.

Nové hodinky Xiaomi IMILAB KW66

Pojďme si tedy říct něco ke specifikacím. Přední stranu hodinek obklopuje zakřivený 1,28″ panel s rozlišením 240 x 240 pixelů. Samozřejmostí jsou pak nejrůznější senzory, které jsou schopny měřit vaší srdeční frekvenci či spánek a potěší také IP68 certifikace, díky které můžeme hodinky používat třeba i na plavání. Na výběr dále dostaneme ze 13 různých sportovních režimů, které vám umožní sledovat vaše aktivity.

Potěší také možnost přizpůsobení ciferníku dle vašeho gusta. Z aplikace lze stáhnout a následně do hodinek odeslat několik ciferníků, které si navíc můžeme navíc měnit jak chceme. Parádní je také výdrž baterie, dle výrobce hodinky při běžném používání vydrží až 30 dní. Hodinky můžete objednat Gearbestu a to za cenu 53 dolarů, tedy asi 1 200 korun.

Co říkáte na nové hodinky od Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)