Xiaomi ukázalo nové dětské hodinky Mi Rabbit 4C. Umí 4G i videohovory

nové Xiaomi Mi Rabbit 4C dětské hodinky

Čínské Xiaomi před pár hodinami ukázalo novou verzi chytrých hodinek pro děti ze série Mi Rabbit. K posledním modelům s označením 4 a 4 Pro přibude varianta 4C. V několika ohledech jsou nové hodinky slabší než jejich předchůdkyně. nicméně přinášejí i něco nového. Vylepšena byla například norma ochrany, kterou je nyní IPX8 (dříve IPX7). Přítomen je také hlasový asistent XiaoAI. Propojení s rodiči může jednodušeji obstarat připojitelnost ke 4G a dvoumegapixelová kamerka. Kromě toho mají nové Xiaomi Mi Rabbit 4C také funkci pro vzdálené sledování a ukládání polohy.

dětské hodinky Xiaomi Mi Rabbit 4C

Oproti předchozím modelům ztratily tyto hodinky například na velikosti displeje. Ten má 1,3 palce, což je o čtyři desetiny méně než u verze 4. Rodiče mohou mít díky hodinkám dokonce přehled i o tom, kolik jejich děti utrácejí peněz. Když už je řeč o penězích, tak nové Xiaomi Mi Rabbit 4C mají stát v Číně v přepočtu cca 1300 korun. To je podstatně méně než je cena dvou starších modelů. Verze 4 stojí zhruba tři tisíce a verze 4 Pro asi 4300 Kč. Zatím nemáme zprávy, zda a kdy budou hodinky k zakoupení globálně. Své zákazníky by si rozhodně našly, i když s omezenými funkcemi.

Koupili byste takové hodinky dětem?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)