V ČR se prodávají nové chytré váhy Withings. Vyberete si?

nové chytré váhy Withings ČR česko

Na českém trhu jsou oficiálně k mání tři nové chytré váhy francouzské značky Withings. Jde o modely Withings Body Scan, Withings Body Comp a Withings Body Smart, které nabídnou zákazníkům tři klíčové funkce, na kterých si výrobce zakládá – bioelektrickou impedanční analýzu, precizně přesné vážení a podrobné informace o zdraví a kondici. Novinkou u všech nových modelů je také jasný a ostrý barevný displej.

Co nabídnou nové chytré váhy Withings?

  • Withings Body Smart je ideální vstupenkou do světa chytrých vah. Váha sleduje hned 8 pokročilých hodnot složení těla, včetně poměru tuku a svalové hmoty. Nechybí ani index viscerálního tuku či měření srdečního tepu.
  • Withings Body Comp navazuje na funkce Body Smart a doplňuje je o další pokročilé funkce. Poskytuje tedy záznam již tradiční metrik jako složení těla, hodnocení kardiovaskulárního systému, včetně klidové tepové frekvence a cévního věku, ale také novou funkci skóre nervového zdraví.
  • Withings Body Scan je nejpokročilejší váhou v nabídce. Kromě všech výše zmiňovaných funkcí nabízí průlomovou technologii segmentového složení těla. Withings Body Scan disponuje speciálním madlem se senzory, díky kterému je váha schopna nezávisle snímat trup, paže a nohy a poskytnout tak přesný obraz o složení těla a celkové kondici. Novinkou je také 6svodové EKG.

Všechna naměřená data z vah lze snadno sledovat prostřednictvím aplikace Withings pro chytré telefony. Uživatelé se dočkají nejen rychlého přenosu dat z posledního vážení díky Wi-Fi připojení, ale také podrobných statistik a grafů, které usnadní sledování zdravotních trendů. Všechny modely jsou již dostupné u vybraných tuzemských prodejců v černé a bílé barevné variantě. Withings Body Smart lze pořídit za doporučenou cenu 2 590 Kč, Withings Body Comp za cenu 5 190 Kč a nejpokročilejší Withings Body Scan pak za 10 490 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s chytrými váhami?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)