TOPlist

Nova Launcher nabízí vylepšený tmavý režim. Vybrat jde ze tří různých možností

tmavy rezim nova launcher nove verze

Poslední verze oblíbeného Nova Launcheru sice nepřináší mnoho novinek, nicméně potěší ty uživatele, kteří mají v oblibě tmavý režim. Autoři si pro Nova Launcher 6.1.11 připravili vylepšený tmavý režim, kdy půjde vybrat rovnou ze tří různých verzí. Dále byla upravena možnost odstranění domovské obrazovky a samozřejmě nemůžou chybět opravy a optimalizace.

Vylepšený tmavý režim Nova Launcheru už je na Google Play

Tmavý režim se rozšiřuje napříč mnoha aplikacemi. Nova Launcher není žádnou výjimkou. Základní černý režim už tento launcher podporuje nějakou dobu. Nyní se však dostalo na vylepšení. Uživatelé si můžou vybrat ze tří různých verzí, které jsou rozdělené podle úrovně černé barvy.

Potěší to tak uživatele, kteří mají rádi spíše tmavě šedou barvu, ale i ty, kteří dávají přednost úplně černé barvě. Ta se nejvíce hodí pro OLED displeje, protože se ušetří nejvíce baterie. Tmavý režim si můžete navolit rovněž jen v některých částech launcheru. K výběru je například vyhledávací panel, menu s aplikacemi, složky apod. Novou verzi Nova Launcheru už můžete stahovat z Google Play. Pokud verzi 6.1.11 ještě nemáte k dispozici, můžete si stáhnout APK soubor přímo ze stránek autorů.

Nova Launcher
Nova Launcher

Používáte tmavý režim u Nova Launcheru?

Zdroj: droid-life.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)