TOPlist

Nova Launcher Beta 3.1 přináší nové animace a vyhledávání

nova-launcher-banner

Systém Android je v dnešní době jistě jednou z nejoblíbenějších mobilních platforem na světě. Mnoho výrobců ale tento systém vzalo a předělalo ho prakticky od samotných základů. Mnohdy se tak od čistého Androidu od společnosti Google liší nejen v grafické nadstavbě, ale také v některých dalších funkcích. Výrobci mobilních zařízení kromě jiného do svých nadstaveb implementují také vlastní launchery. V obchodu Play ale existuje také značný počet alternativních řešení, která jsou velmi oblíbená. Jedním z nich je Nova Launcher, jehož betaverze se nyní dočkala další aktualizace. Zajímá vás, co přináší nového?

Nova Launcher banner

Nova Launcher je oblíbený díky rozsáhlým možnostem vlastního nastavení a přizpůsobení, a to při zachování jednoduchosti. Nová betaverze, která nese číselné označení 3.1, nyní přináší několik zajímavých novinek. První vylepšení spočívá v nových animacích při některých činnostech. Na jednu z nových animací se můžete podívat na obrázku níže.

Nova Launcher 2

Kromě této animace jsou dostupné ještě další tři – slide up, fade a zoom.

Druhá novinka představuje funkci vyhledávání v apliakcích. Pokud tak na telefonu máte nainstalovaný vysoký počet aplikací, tak je možné, že vás tato funkce velmi potěší.

Nova Launcher Beta 3.1 si od nás můžete stáhnout z tohoto odkazu. Stabilní verzi pomocí tabulky níže.

Nova Launcher
Nova Launcher

Líbí se vám novinky v Nova Launcher Beta 3.1?

Zdroj: Android Police

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)