TOPlist

Nova Launcher má fajn funkci pro odpůrce stylu Material You

Nova Launcher 8.0.4 beta material you widgety barvy

Vývojáři populárního alternativního Android launcheru jménem Nova Launcher vydali novou beta verzi, která udělá radost mimo jiné uživatelům, kteří se úplně neztotožnili s automatizovaným zabarvováním systémových prvků skrze styl Material You. Nova Launcher 8.0.4 beta totiž přichází s novou paletou, ze které je možné vybírat barvy pro widgety na ploše. Uživatel tak má možnost upravit vzhled těchto prvků na pár klepnutí.

Nova Launcher
Nova Launcher

Nova Launcher 8.0.4 beta – seznam změn

  • Nový výběr barev v nabídce dlouhého stisknutí u widgetů, které podporují barvy Material You
  • Více možností systémových barev v nabídce pro výběr barev
  • Automatické obnovení dynamických balíčků ikon při změně systémového barevného motivu (po aktualizaci se znovu použije balíček ikon)
  • Obnovení některých možností ze starších nastavení aplikace Nova
  • Oprava zvětšení tapety na podporovaných zařízeních
  • Oprava pádu widgetu pro vyhledávání v MIUI 14
  • Další drobné opravy chyb a optimalizace

Pokročilý výběr barev bude v této beta verzi fungovat i v běžném nastavení systému. Další šikovnou novinkou je automatické obnovování dynamických balíčků ikon po použití jiného motivu. Zmíněnou beta verzi si můžete do telefonu či tabletu stáhnout z přímého odkazu od vývojářů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zatím líbí Material You styly?

Zdroj: Nova Launcher

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)