Nová Futurama hra brzy vychází. Známe přesné datum vydání

Futurama: Worlds of Tomorrow,

Společnost TinyCo oznámila, že nová Futurama hra bude na Androidu dostupná již na konci měsíce. Odhalilo se také, že ve hře budou čtyři slavné osobnosti s vlastním příběhem.

Nová Futurama hra vychází 29. června

Kromě klasických postav z Futuramy, se ve hře objeví také mluvící hlavy Stephena Hawkinga, Neila DeGrasse Tysona, George Takeie a Billa Nye. Minimálně tyto čtyři osoby budou ve hře se svým vlastním příběhem. Futurama: Worlds of Tommorow je směsicí několika herních žánrů. Jednak je to budovatelská strategie, adventura, ale také RPG.

Futurama: Worlds of Tomorrow Teaser Trailer

Futurama: Worlds of Tomorrow Teaser Trailer

Nebude chybět New New York a většina známých postav z animovaného seriálů. Příběh hry je také zcela nový, takže pokud stále čekáte na den, kdy se oznámí návrat seriálu, můžete na to alespoň chvíli zapomenout. Hra navíc obsahuje i krátké animované skeče.

Na Google Play se můžete již předběžně registrovat a případně se podívat na první obrázky. Jak už jsme zmínili, od 29. června si hru budete moct stáhnout globálně na své zařízení.

Futurama: Worlds of Tomorrow
Futurama: Worlds of Tomorrow

Těšíte se na novou Futurama hru?

Zdroj: droidgamers.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)