Futurama: Worlds of Tomorrow vyjde již brzy. Podílí se na ni i Matt Groening

Futurama: Worlds of Tomorrow

Oblíbený animovaný seriál Futurama se sice již několik let nevysílá. To ale neznamená, že by umřel úplně. Nyní se oznámilo, že původní tvůrci a dabéři začali pracovat na mobilní hře Futurama: Worlds of Tomorrow.

Na Futurama: Worlds of Tomorrow se bude podílet i Matt Groening

V tiskové zprávě k oznámení nové hry se to hemžilo slavnými jmény z historie tohoto seriálu. Kromě samotného tvůrce Matta Groeninga, který bude mít na starost tvorbu obsahu do hry, to bude také David X. Cohen a další lidé, kteří tvořili seriál. Animace bude rovněž stejná jako v seriálu, bude ji mít na starost studio Rough Draft. O vývoj hry se postarají lidé z TinyCo, kteří vytvořili například poměrně úspěšnou hru Family Guy: The Quest for Stuff.

futurama android hra plakat

V tiskové zprávě nebyly oznámeny žádné detaily k hratelnosti, bude se ale jednat o free to play titul. Snad se bude jednat o lepší hru než Futurama: Game of Drones, což je hodně špatná kopie Candy Crush Saga. Něco nám ale říká, že tentokrát se bude jednat o mnohem lepší hru, už jen díky zapojení týmu, který pracoval na show.

Zatím není jasné, kdy přesně hra vyjde, nicméně již nyní se dá předběžně registrovat na Google Play. Takže jakmile hra vyjde, budete upozornění na email.

Futurama: Worlds of Tomorrow
Futurama: Worlds of Tomorrow

Těšíte na novou Futurama hru?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)