Nová chytrá USB-C sluchátka Google podporují překlad do ucha. Cena není přemrštěná

USB-C sluchatka Google Pixel

Včerejší akce společnosti Google se točila hlavně kolem “velkých” produktů Pixel 3, Pixel Slate a Home Hub. Jenže nejsou to jediné novinky, na svém webu poté Google oznámil i například chytrá USB-C sluchátka, která si rozumí s Asistentem Google a podporují i překlad do ucha. Jejich cena přitom není přemrštěná, jsou jen o něco málo dražší než jiná nedávno představená USB-C sluchátka od Xiaomi nebo OnePlus. Pojďme si novinku lépe představit.

USB-C sluchátka Google vychází z loňských Pixel Buds

Google se minulý rok poprvé vážněji pustil do světa sluchátek. A to s Pixel Buds. Tato bezdrátová sluchátka v sobě měla asistenta Google, díky čemuž může uživatel poměrně značně ovládat telefon přes příkazy. Dokáže například číst přímo do ucha oznámení a zprávy. Nejzajímavější je ale integrovaný Google překladač. Pomocí sluchátek tak budete moc mluvit ve svém rodném jazyce s někým úplně cizím, a to v reálném čase. Dobrou zprávou je, že mezi 40 podporovanými jazyky najdeme i češtinu!

Pixel USB-C Earbuds

Jeden z mínusů Pixel Buds však byla jejich cena v přepočtu zhruba 4 700 Kč. Nová USB-C sluchátka Google umí vše, co jsme zmínili výše, akorát s tím rozdílem, že se k telefonu nepřipojují bezdrátově, ale pomocí USB-C. Rozdílem je to, že se neovládají přímo dotykem sluchátka, ale klasickým ovládacím modulem na kabelu, ten mimochodem měří 112 centimetrů. Google tvrdí, že sluchátka fungují na všech zařízení s podporou USB-C.

Největším plusem těchto sluchátek je ale jejich cena. Sluchátka už se dají předobjednat, bohužel stále jen ve stejných státech jako Pixel 3 telefony, nejblíže tedy v Německu, kde stojí 35 eur, v přepočtu tak vyjdou na zhruba 900 Kč.

Jak se vám líbí nová USB-C sluchátka Google?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)