Nová O2 aplikace: vánoční dárky, tmavý režim a konec čekání na infolince

nová aplikace O2

O2 před Vánoci vydalo zásadně vylepšenou aplikaci pro Android. K mnoha vylepšením navíc přibalilo i vánoční dárky v podobě porce dat zdarma, vánoční balíček TV programů nebo slevy na telefony. Aplikace také umožní nastavit mnohem více věcí než dříve, takže omezí čekání na infolince. Co všechno teď nová aplikace O2 aplikace zvládne?

Nová aplikace O2 přináší moderní design včetně podpory pro oblíbený tmavý režim. Přepínání mezi tmavým a světlým režimem reaguje na nastavení telefonu, takže by vše mělo fungovat bezproblémově. V aplikaci bude možné nově provést mnohem více nastavování služeb a jednoduše dokupovat nebo aktivovat další služby. Konkrétním nastavením bude možné dát i vlastní jméno například podle toho, který člen domácnosti je používá. Nová verze Moje O2 bude také umožňovat zablokování SIM nebo objednat její výměnu. O2 prý chce, aby díky nové aplikaci jejich zákazníci téměř neměli důvod volat na infolinku.

Nová aplikace O2 také umožní vybrat si z nabídky třech vánočních dárků. Pro každého bude nabídka jiná podle toho, jaké služby zákazník využívá. Na výběr bude například z 2GB dat, O2 TV balíček kanálů, 300Kč sleva na telefony nebo slevy u partnerů.

Který operátor má podle vás letos nejlepší vánoční dárky?

Zdroj: O2 tisková zpráva

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)