TOPlist

Google TV už je v Obchodě Play. Jak (staro)nová aplikace vypadá?

nová aplikace Google TV

Společně s představením nového Chromecastu Google uvedl (nebo spíš oživil?) službu Google TV. Jde o nabídku film, seriálů a dalších pořadů ke sledování jak na velké chytré televizi, tak i na mobilních zařízení. Jako u Netflixu. K tomu účelu je samozřejmě potřeba i patřičná mobilní aplikace. Tu nyní Google postupně uživatelům vydává. Nejde ovšem o úplně novou, společnost přepracovává dřívější nástroj Google Play Movies & TV, aby její stávající uživatelé nemuseli nikam přecházet. Nová aplikace pro Google TV se nyní aktualizuje lidem ve spojených státech.

Po updatu na verzi 4.23.23.31 se uživatelům v USA kompletně změní její prostředí. Hned v notifikaci o úspěšné aktualizaci se objeví zpráva, že se mění název na Google TV. I s ikonami je pak tato změna vysvětlena na úvodní obrazovce. Na hlavní kartě Home (Domů) jsou nahoře tři položky. Výběr pro konkrétního uživatele, filmy a seriály.

Google TV
Google TV

Na spodním menu je pak k nalezení i obchod, knihovna a watchlist neboli seznam věcí ke zhlédnutí. Do něj bude možné přidávat položky nejen prostřednictvím aplikace Google TV, ale nová díla se dají uložit třeba i v klasickém Google nástroji pro vyhledávání nebo přímo v Obchodě Play.

Jakou videostreamovací platformu používáte? A dáte Google TV šanci?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)