Kočičí čumák nebo metro. Takto prý fotí Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) foto

Již jen několik hodin nás dělí od chvíle, kdy společnost Nothing oficiálně ukáže svůj první mobilní telefon Phone (1), po sluchátkách Ear (1) teprve druhý produkt. Firma i v posledních dnech pokračuje v kreativní propagaci, v rámci které se například ukázal originální design v doprovodu papoušků. Tentokrát přišla na řadu celkem běžná praxe známá i u jiných značek. Výrobce publikoval fotografie, které byly pořízeny tímto očekávaným telefonem.

Série obsahuje několik druhů fotografií pořízených v různém prostředí. V galerii si můžete prohlédnout například detail kočičího čumáku, londýnskou architekturu a ulice, záběry z metra nebo dovádějícího psa. Veškeré snímky by měly být neupravené.

“Phone (1) má pouze dva fotoaparáty. Dva vynikající. Ne čtyři průměrné. Začíná to snímačem. A my jsme vybrali ten nejlepší. Náš hlavní fotoaparát používá vlajkovou loď Sony IMX766 s rozlišením 50 MPx,” uvádí Nothing na svém blogu se zmíněnými fotografiemi. Ty je možné stáhnout i v plném rozlišení.

Co říkáte na zveřejněné propagační fotografie?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)