TOPlist

Hlavně pro holky? Nothing prodává nová sluchátka Ear (stick)

sluchátka Nothing Ear stick cena předprodej

Společnost Nothing oficiálně vypouští na trh svůj třetí produkt. Po sluchátkách Ear (1) a telefonu Phone (1) jde opět o bezdrátová sluchátka. Novinka Ear (stick) na první pohled zaujme pouzdrem, které tvarem připomíná (podobně jako Huawei FreeBuds Lipstick) obal rtěnky. I když jinak vypadají samotné špunty podobně jako předchůdce, najdou se zde i technologické rozdíly. U nového modelu například není aktivní potlačení hluku neboli ANC.

Ear (stick) Reveal

Ear (stick) Reveal

Zvuk mají na starosti o kousek zvětšené měniče o velikosti 12,6 milimetru a mezi Bluetooth kodeky najdeme AAC a SBC. Samotná sluchátka vydrží přehrávání o délce až 7 hodin, v kombinaci s pouzdrem až 29 hodin. Nabíjení je pouze kabelové. Ovládání se dá provádět jak pokročilejším způsobem skrze mobilní aplikaci Nothing X, tak i rovnou na tyčinkách u ucha.

Sluchátka mají ochranu IP54, takže celkem dobře odolají potu, dešti nebo prachu. K dispozici je rovněž rychlé párování a automatické přepojování mezi více zdroji. Nové Nothing Ear (stick) už se na oficiálním webu předprodávají za sebevědomých 2 999 Kč, přičemž majitelé předchozích zařízení této značky mají desetiprocentní slevu. Volně do prodeje půjdou 4. listopadu.

Co říkáte na cenu Nothing Ear (stick)?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)