TOPlist

Nothing uvedl sluchátka Ear (2). Mají hromadu vylepšení

bezdrátová sluchátka Nothing Ear (2) představení cena parametry

Pozoruhodná společnost Nothing, která má na svědomí již dvoje sluchátka a rovněž jeden chytrý mobilní telefon, oficiálně představila nový model svých bezdrátových špuntů. Novinka nese název Nothing Ear (2) a je tedy po modelech Ear (1) a Ear (stick) reprezentantem nové generace těchto sluchátek. Zaujmout se opět snaží na první pohled hlavně netradičním vzhledem, nicméně i po technické stránce rozhodně mají co nabídnout.

„Tyčinkové“ špunty s doporučenou cenou 3 699 Kč a Bluetooth 5.3 konektivitou překonávají předchůdce v několika důležitých aspektech. Po audio stránce jsou to například certifikace 24bit Hi-Res Audio ruku v ruce s kodekem LHDC 5.0 (nad rámec klasických AAC a SBC), vylepšené odstranění šumu při hovorech, personalizované zvukové profily, adaptivní ANC neboli aktivní potlačení hluku či možnost podrobného přenastavení ekvalizéru v aplikaci Nothing X.

Say hello to Ear (2)

Say hello to Ear (2)

Mezi novinky patří také možnost duálního připojení, ochrana IP55 u pouzdra a IP54 u špuntů, bezdrátové nabíjení se standardem Qi, mírně prodloužená maximální výdrž až 36 hodin nebo ovládání prostřednictvím tlačítka namísto dotykové plochy. Po připojení k Nothing Phone (1) nabízí také Low Lag Mode neboli režim s nízkou latencí.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co zatím říkáte na produkty značky Nothing?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)