Note 5 dostává nový barevný nádech. Přijde i do Evropy?

Samsung Galaxy Note 5 – náhleďák

Samsung Galaxy Note 5 – phablet, který byl představen již v srpnu tohoto roku, dostává hned dvě nová barevná provedení – Silver Titanium a Pink Gold. Technicky vzato, varianta Silver Titanium není tak docela nová, protože byla k vidění již při uvedení Samsungu Galaxy Note 5. Dosud ale nebyla k mání, takže ji za novou můžeme považovat. Za to druhá varianta „Růžové zlato“ je tak nová, jako zlato, ze kterého není vyrobena.

Konec srandiček, zpět k faktům. Zatímco k variantě Silver Titanium Samsung neuvedl datum jeho dostupnosti, k variantě Pink Gold sdělil, že bude dostupná již 23. října. Také ale sdělil jednu další podstatnou informaci. Nové varianty budou dostupné jen v Jižní Koreji. Alespoň prozatím.

Možná si teď myslíte, že se Samsung Galaxy Note 5 přece Evropy vůbec netýká. Zatím sice ne, ale podle posledních informací se zdá, že naděje umírá poslední a Samsung Galaxy Note 5 nakonec opravdu dorazí na evropský trh. Mohlo by se tak stát na začátku roku 2016, konkrétně v lednu. Je sice pravda, že to je poněkud neobvyklý termín, takto po vánocích, i to ale může souviset se strategií Samsungu, který se snaží prodat více modelů Galaxy S6 Edge+.

Zdroj: GSMArena

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)