Bezdrátová sluchátka od Nokie. Jako Airpods Pro, ale za úžasnou cenu

Nokia E3500 bezdrátová sluchátka evropský trh

Zcela bezdrátová sluchátka se v posledních letech stala nesmírně populární. Cena těch nejvybavenějších modelů často dosahuje astronomických výšin. Nokia by měla brzy na evropský trh přinést svoje bezdrátová sluchátka Nokia Essential True Wireless Earphones E3500 s velmi zajímavou cenou a moderním čipem od Qualcommu. Co bude novinka od Nokie umět a kolik bude stát?

Na čínský trh uvedla Nokia svůj model bezdrátových sluchátek E3500, již v září. Podle nejnovějších zpráv se zdá, že tato atraktivní sluchátka se teď chystají i do Evropy. Už na první pohled můžeme vidět, že design sluchátek je inspirován populárními Apple AirPods Pro. Cenou ovšem sluchátka Nokia E3500 spadají úplně do jiné kategorie. Cena pro náš trh zatím není známa, ale v Číně se tato bezdrátová sluchátka prodávají za v přepočtu zhruba 1100Kč.

Bezdrátová sluchátka Nokia E3500 přitom za tuto cenu nabízí velmi moderní technologie. Samozřejmostí je Bluetooth 5. Sluchátka vydrží nepřetržitě přehrávat hudbu 7 hodin na jedno nabití a v nabíjecím pouzdře si nesou kapacitu na celkově 25 hodin přehrávání hudby. Odolnost proti potu a dešti zajišťuje certifikace IPX5. Sluchátka také podporují technologii Qualcomm aptX, která zajišťuje bezdrátový přenos zvuku ve vysoké kvalitě a nízké zpoždění (poznáte třeba při sledování videa).

Další technologie Qualcomm cVc dokáže díky dvěma mikrofonům snížit úroveň okolního hluku, když telefonujete. Druhá strana vás tak dobře uslyší i při hlučnějším okolí. Zdá se, že použití moderního čipu od Qualcommu, tak bezdrátová sluchátka Nokia Essential E3500 výrazně odlišuje od záplavy různých čínských bezdrátových špuntů. Přesné datum příchodu na evropský trh zatím bohužel neznáme.

Nokia E3500 Essential True Wireless Earphones🔥🔥🔥

Nokia E3500 Essential True Wireless Earphones🔥🔥🔥

Jak jste spokojeni s výdrží bezdrátových sluchátek?

Zdroj: Nokia

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)