Nokia 8.2 5G spatřena v traileru na James Bond: Není čas zemřít. Šlo o záměr?

james bond no time to die nokia telefon

Společnost HMD Global před několika dny oznámila, že bude její první 5G telefon Nokia 8.2 spatřen v chystaném filmu James Bond: Není čas zemřít. Díky nově zveřejněnému traileru si můžeme udělat poměrně jasný obrázek o tom, jak bude telefon vypadat, jelikož je tam vidět ve své plné parádě.

Nokia 8.2 5G v traileru na James Bond: Není čas zemřít

Na screenshotu níže můžete spatřit ukázku z chytaného traileru na Není čas zemřít, kde Daniel Craig hrající Agenta 007 používá dosud neoznámený Nokia telefon. Je téměř jisté, že se jedná právě o Nokia 8.2 5G, jelikož se podoba poměrně podobá uniklým spekulacím. Telefon bude oficiálně představen až 19. března v Londýně. Spolu s ním by mělo dojít také na představení Nokia 7.2 a Nokia 3310 4G.

nokia 8.2 5g james bond není čas zemřít

Nokia 8.2 5G nemá být vlajkovou lodí. Pohánět ji bude čipset Snapdragon 765G, přičemž na zadní straně nalezneme trojitý fotoaparát spolu se čtečkou otisků prstů. Pokud vyhlížíte vlajkovou loď, budete si muset počkat na Nokia 9.2 PureView.

Těšíte se na první 5G telefon Nokia?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)