Nokia 5.2 uniká na prvních fotografiích. Představena bude letos na MWC

nokia 5.2

Nedávno jsme vás informovali o tom, že společnost HMD Global představí na veletrhu IFA v Berlíně svou vlajkovou loď – Nokia 9.2 PureView. Společnost však nezapomíná ani na střední třídu telefonů a na MWC v Barceloně letos představí telefon, který se označuje jako “Captain America”. Nokia 5.2 se nyní taktéž objevuje na prvních fotografiích.

Nokia 5.2 na prvních fotografiích

Leaker Evan Blass zveřejnil několik fotografií, kde se nám telefon ukazuje v celé své kráse. Na přední straně můžeme vidět displej s kapkovitým výřezem a poměrně širokým sluchátkovým reproduktorem, který má zároveň sloužit jako stereo. Zadní stranu pak pokrývá kruhovitý fotoaparát se čtyřmi snímači a LED bleskem. Nechybí samozřejmě ani čtečka otisků prstů, která se nachází přímo pod fotoaparátem.

Ovládání hlasitosti pak nalezneme na pravé straně. Jaký čipset bude v telefonu tikat zatím není známo, ovšem kapacita RAM paměti má být 6 GB a budeme si moci vybrat mezi 64 a 128 GB úložištěm. Cena se bude pohybovat okolo 180 dolarů, což jsou asi čtyři tísíce korun bez daně.

Jak se vám líbí chystaná Nokia 5.2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)