TOPlist

Nokia 10 PureView nabídne Snapdragon 875 a bude skutečnou vlajkovou lodí

nokia 10 pureview snapdragon 875

Je tomu už rok a půl, co byla představena Nokia 9 PureView, jeden z rozhodně nejzajímavějších telefonů značky. Nejnovější úniky informací však hovoří o tom, že se společnost HMD Global nechystá odhalit pouze Nokii 9.3, ale něco mnohem lepšího. Má nést název Nokia 10 PureView a kromě jiného prý nabídne čipset Snapdragon 875.

Nokia 10 PureView nabídne Snapdragon 875

Má se jednat o vlajkovou loď s těmi nejlepšími parametry bez jakýchkoliv kompromisů. Sklo má být vyrobeno ze safíru a rámeček má být tvořen z nerezové oceli, takže i o kvalitní materiály bude postaráno. K oficiálnímu představení má navíc dojít velice brzy. Dle blízkých zdrojů se s ní firma pochlubí již 1. prosince a koupit bychom ji měli stihnout do Vánoc.

nokia 9 pureview design

Co se týče fotoaparátů, i zde bude o kvalitu postaráno. Již z názvu vyplývá, že bude nová Nokia 10 PureView vybavena několika čočkovým fotoaparátem PureView s optikou Zeiss, ovšem celkový počet snímačů v tuto chvíli neznáme. Nokia 9 PureView přišla s celkem pěti fotoaparáty a čekáme, že jich nový model nabídne minimálně stejný počet.

Jak se těšíte na novou Nokii?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)