Noční fotky? Pro Huawei Nova 9 žádný problém

Huawei Nova 9 noční fotky

Komerční článek

Huawei v říjnu uvedl na český trh smartphone Huawei nova 9, kvalitní telefon střední třídy s výborným fotoaparátem a nezdolnou baterkou. A díky čemu jsou noční fotky u Nova 9 tak výjimečné?

Nova 9 je vybavena unikátním režimem Extreme Night Shoot a Night Portrait. Oba tyto módy využívají umělou inteligenci ke zvýšení jasu tmavých oblastí, snížení digitálního šumu na fotografiích a rekonstrukci pozadí. Díky tomu už nebudete mít na noční fotce tak neoblíbený žlutý šlem, který se vám dříve objevoval. Zároveň přesně identifikují obličeje, dobře zaostří oči a zjemní lesk pleti. Takže pořídit dnes tak oblíbená selfie, už nebude za zhoršených světelných podmínek, žádný problém. Snímky budou světlé, ale nebudou přeexponované a zachovají si detaily skryté v tmavších oblastech snímku. noční focení Huawei Nova 9

Huawei nova 9 je při nočním natáčení videí stejně dobrá, jako při fotografování. Funkce Extreme Night Shoot a Night Selfie Video umožňuje natáčet ve tmě s přední i zadní kamerou v rozlišení 4K. Díky technologii stabilizaci videa AIS na předním i zadním fotoaparátu si navíc nemusíte dělat starosti s třesoucíma se rukama. Zadní kamera Huawei nova 9 také podporuje pořizování zpomalených a časosběrných videí, a poskytuje zajímavé možnosti při vytváření videa.

S Huawei Nova 9 se už nebudete muset při focení podřizovat denní době. Můžete být v pohybu po celý den a mít jistotu, že už nikdy nepropásnete příležitost pro skvělé záběry.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)