Niceboy představil levná dětská sluchátka, která capartům “neurvou” uši

Niceboy HIVE KIddie dětská sluchátka

Značka Niceboy uvedla na český trh nová sluchátka HIVE Kiddie, která jsou určená speciálně dětem. Mezi jejich vlastnosti patří mimo jiné volitelná pevná snížená hlasitost, kterou mohou nastavit rodiče a šetřit tak sluch mladých uživatelů. Nová dětská sluchátka se chlubí i slušnou výdrž na jedno nabití.

“Niceboy HIVE Kiddie kladou důraz na ochranu sluchu. Nejen že dětem zprostředkovávají zvukový zážitek, ale poskytují klid a jistotu také rodičům díky možnosti nastavení hlasitosti na bezpečnou úroveň 85 dB. Kromě toho nabízejí až 15 hodin nepřetržitého poslechu na jedno nabití. K nabíjení slouží praktický USB-C kabel a pomocí přiloženého AUX kabelu mohou děti sluchátka připojit a poslouchat dál, aniž by byly závislé na baterii,” stojí v oficiálním popisu.

Sluchátka dále mají lehkou skládací konstrukci s nastavitelnou velikostí, která minimalizuje tlak na uši. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které odolávají pádům a nárazům, čímž zajišťují dlouhou životnost i při nejrůznějších dětských dobrodružstvích. Párování s mobilními zařízeními je zajištěno pomocí technologie Bluetooth a intuitivní ovládání je umístěno přímo na sluchátkách. Novinka od Niceboy stojí 699 Kč a je k dispozici v modré a růžové barvě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak vybíráte sluchátka pro děti?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (2)