Šikovný Niagara Launcher dostal zajímavý update na verzi 1.1

Niagara Launcher 1.1

Pokud máte rádi minimalistické, jednoduché a lehce ovladatelné prostředí, pravděpodobně vaší pozornosti neunikl Niagara Launcher. Tato aplikace, která vzhled a spouštění v systému Android upravuje například pro větší pohodlí při používání mobilu jednou rukou, se na začátku února po velmi dlouhé době dočkala přechodu z beta verze na ostré vydání. Tento krok s sebou nepřinesl mnoho změn ve funkčnosti, nicméně nový Niagara Launcher 1.1 už je o dost zajímavější.

Niagara Launcher ‧ fresh/clean
Niagara Launcher ‧ fresh/clean

Jednou z novinek je například citelně upravený widget s počasím. Nyní ukazuje předpověď na 8 dní dopředu a intervaly aktualizací momentálního počasí se zkrátily na 30 minut, tedy polovinu. Přibyly také časy východu a západu Slunce a nové ikonky pro různé meteorologické situace.

Niagara Launcher 1.1 widget počasí

Kromě toho přinesl update na Niagara Launcher 1.1 také nové animace při zavírání aplikací, upravenou indikaci nabíjení baterie nebo jiné nastavování widgetů. Objevila se také zajímavá možnost “transparentních” screenshotů. Ty jsou schopné zachytit snímek obrazovky bez vyobrazení tapety. Verze 1.1 zatím není dostupná v Obchodě Play, ale pokud o ni máte eminentní zájem, můžete se k ní dostat přímo na webu Niagara Launcheru.

Jaký launcher nyní v mobilu používáte?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)