Podivná zábava pokračuje. Jak snadné je ohnout Nexus 6P?

Nexus 6P

Krátce po představení telefonu iPhone 6 se internetem začaly šířit zvěsti, obrázky, ale i videa, jak snadné je z velmi drahého telefonu udělat banán. Tedy ohnout jej. Ať už byla tato skutečnost založena na pravdě, či se jednalo pouze o snahu zbrzdit prodej novinky od Applu, rozhodně se šířila rychle. Vypadá to, že v podobném duchu budeme pokračovat i u jiných telefonů. Podobného testu se totiž nyní dočkal i Nexus 6P, který vznikl spoluprací Googlu a společnosti Huawei.

Nexus 6p is a joke! Round TWO – Why does it bend?

Nexus 6p is a joke! Round TWO - Why does it bend?

Proč vlastně ohýbat Nexus 6P? Jen tak

Video má poukázat na to, jak snadné je ohnout Nexus 6P při správném uchopení a vyvinutí dostatečného tlaku. Je ovšem otázkou, proč vůbec něco takového provádět? Dokud si uživatelé nebudou stěžovat na samoohýbání telefonu Nexus 6P v kapse, není důvod brát tuto vlastnost jako nedostatek telefonu.

Video tedy berte s rezervou a spíše jen jako ranní pobavení. Nexus 6P se zatím zdá být povedeným telefonem a nemůžeme se ani my v redakci dočkat, až si jej vyzkoušíme naživo a detailně pro vás otestujeme. No a snad jej neohneme.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)