Sázka na prémiový emailový klient nevyšla: Newton Mail končí

newton mail konec

Zhruba dva roky zpátky jsme informovali o tom, že emailový klient CloudMagic se mění na Newton Mail a zároveň s tím ruší i bezplatnou verzi. Minulý měsíc jsme o Newton Mail mohli slyšet kvůli tomu, že navyšoval cenu předplatného. Šlo už ale o poslední pokus, jak jej oživit. Včera večer jsme se dozvěděli o tom, že Newton Mail končí.

Newton Mail definitivně končí 25. září

Všechny nové registrace do tohoto emailového klienta budou blokovány, samotný klient pak ještě zhruba měsíc a půl bude fungovat. Uzavře se 25. září. Do té doby si musí uživatelé najít náhradu. Současným zákazníkům už nebudou účtovány žádné poplatky, pokud mají službu předplacenou na delší dobu než září, tak jím budou peníze vráceny. CloudMagic, společnost, která stojí za Newton Mail stojí, bude stále pokračovat, nicméně už v jiném odvětví. Momentálně hledají nové projekty, do kterých se pustí. Možná tak o nich zase brzy uslyšíme.

Newton – Supercharged Emailing

Newton - Supercharged Emailing

A jaký je důvod konce? Je to jednoduché, prémiové emailové klienty nejsou lukrativní a předplácí si je velmi málo lidí. Uživatelé preferují emailové klienty od společností jako je Google, Microsoft, Seznam apod., které jsou k dispozici zdarma.

Newton Mail - Email App for Gm
Newton Mail - Email App for Gm

Používáte placené emailové klienty, nebo si vystačíte se službami zdarma?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)