Emailový klient CloudMagic změnil jméno a zavedl předplatné

CloudMagic

Oblíbený emailový klient CloudMagic prošel razantními změnami, bohužel většině se asi nebudou zamlouvat. Změna jména není problém, popravdě se mi i líbí více. Horší je to s tím, že za prémiové funkce nestačí zaplatit jednou, zavedlo se totiž předplatné, které není nejlevnější. Vývojáři ale věří, že se jedná o správné kroky.

CloudMagic chce být více “dospělý”

Takhle vývojáři argumentují změny, které už jsou v Google Play. Nově se aplikace jmenuje Newton a bude mít předplatné pro prémiové služby, placená verze se zrušila. Alespoň ponechali verzi zdarma, kde jsou dostupné základní věci k ovládání emailu, akorát bez prémiových služeb Jinak se ale jedná v podstatě o CloudMagic, kde se jen v některých částech mírně změnil design.

Za tři roky přibylo do tohoto emailového klientu mnoho nových funkcí a vývojáři si řekli, že už jich je tam tolik, že by se za ně mělo platit předplatné. Například to je schopnost odložit zprávy, změnit čas poslání mailu, potvrzení přečtení vašeho mailu, Sender Profile apod. Sender Profile je poměrně unikátní funkce, jedná se o jednoduchou kartu, která vytvoří profil lidí, co vám posílají emaily.

Celkově vyjde rok používání Newton Mailu na 50 dolarů, což je v přepočtu zhruba 1200 korun. Alespoň ale existuje zkušební verze na 14 dní a pokud jste si koupili plnou verzi Sender Profile nebo Mac verzi, tak dostanete Newton na jeden rok zdarma. 

Newton Mail - Email App for Gm
Newton Mail - Email App for Gm

Plánujete si koupit předplatné “nového” Newtonu?

zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)