Netflix zvyšuje ceny u všech předplatných. O kolik?

netflix zdražuje

Jedna z nejoblíbenějších streamovacích služeb, kterou Netflix bezpochyby je bude bohužel zdražovat. Přestože je konkurence v podobě HBO Max a Disney Plus stále vyšší si americký korporát stojí za svým produktem a mírně své předplatné zdraží. Týká se to zatím pouze uživatelů v USA a Kanadě, ovšem dá se očekávat, že něco podobného proběhne i v Evropě.

Cena za Netflix je stále přijatelná. Zdražuje se ale pravidelně

Základní tarif, který původně vycházel na 8,99 USD byl zdražen na 9,99 USD, HD tarif byl zvýšen z 13,99 USD na 15,49 USD a nejvyšší 4K tarif byl zdražen ze 17,99 USD na 19,99 USD. Zvýšení cen jednotlivých tarifů jsme se přitom dočkali už v letech 2014, 2015, 2017, 2019 a 2020.

Ozark: Everything We Can Tell You About Season 4 Part 1 | Netflix

Ozark: Everything We Can Tell You About Season 4 Part 1 | Netflix

Ceny jsou podle našeho názoru stále přijatelné. Netflix produkuje za rok velké množství vlastních seriálů, do toho na něm máte desítky kvalitních filmů, jejichž nabídka se neustále mění a to vše bez reklam a jiných otravností.

Jak dlouho si platíte Netflix?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)