Netflix příjemně vylepšuje své nejlevnější předplatné

Netflix vylepšené nejlevnější předplatné počet zařízení Full HD 1080p

Provozovatelé populární streamovací služby Netflix se rozhodli výrazně vylepšit své aktuálně nejlevnější předplatné. Řeč je o postupně zaváděném tarifu, v rámci kterého se spořivým uživatelům při sledování zobrazují reklamy a mají mírně omezenou nabídku filmů a seriálů. Vylepšení spočívá ve zvýšení maximálního rozlišení obrazu a také počtu zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat.

Netflix
Netflix

Předplatné “Basic with ads” doposud uživatelům umožňuje mimo jiné sledovat Netflix jen na jednom zařízení a pouze v rozlišení HD (720p). Předplatitelé této verze budou nově možnost spustit filmy, seriály či hry na více zařízeních a rozlišení poskočí na Full HD, tedy 1 920 x 1 080 pixelů.

V tuto chvíli je tarif “Basic with ads” dostupný v Austrálii, Brazílii, Francii, Itálii, Japonsku, Jižní Koreji, Německu, Velké Británii a v USA. Dá se ale předpokládat, že se rozšíří, neboť se prý Netflixu jeho zavedení vyplácí. Podle reportu z prvního kvartálu letošního roku se této novince daří více než předplatnému Standard. Netflix současně dál proaktivně bojuje proti sdílení hesel.

Netflix předplatné v Německu

  • Basic with ads: 4.99€ / měsíc
  • Basic: 7.99€ / měsíc
  • Standard: 12.99€ / měsíc
  • Premium: 17.99€ / měsíc

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na Netflix předplatné s reklamami?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)