TOPlist

Netflix příjemně vylepšuje své nejlevnější předplatné

Netflix vylepšené nejlevnější předplatné počet zařízení Full HD 1080p

Provozovatelé populární streamovací služby Netflix se rozhodli výrazně vylepšit své aktuálně nejlevnější předplatné. Řeč je o postupně zaváděném tarifu, v rámci kterého se spořivým uživatelům při sledování zobrazují reklamy a mají mírně omezenou nabídku filmů a seriálů. Vylepšení spočívá ve zvýšení maximálního rozlišení obrazu a také počtu zařízení, na kterých je možné Netflix v jednu chvíli sledovat.

Netflix
Netflix

Předplatné „Basic with ads“ doposud uživatelům umožňuje mimo jiné sledovat Netflix jen na jednom zařízení a pouze v rozlišení HD (720p). Předplatitelé této verze budou nově možnost spustit filmy, seriály či hry na více zařízeních a rozlišení poskočí na Full HD, tedy 1 920 x 1 080 pixelů.

V tuto chvíli je tarif „Basic with ads“ dostupný v Austrálii, Brazílii, Francii, Itálii, Japonsku, Jižní Koreji, Německu, Velké Británii a v USA. Dá se ale předpokládat, že se rozšíří, neboť se prý Netflixu jeho zavedení vyplácí. Podle reportu z prvního kvartálu letošního roku se této novince daří více než předplatnému Standard. Netflix současně dál proaktivně bojuje proti sdílení hesel.

Netflix předplatné v Německu

  • Basic with ads: 4.99€ / měsíc
  • Basic: 7.99€ / měsíc
  • Standard: 12.99€ / měsíc
  • Premium: 17.99€ / měsíc

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na Netflix předplatné s reklamami?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)