Netflix chystá seriál Resident Evil dle stejnojmenné herní série

resident evil netflix

Netflix před nedávnem ohlásil, že pracuje na novém seriálu Resident Evil. Ten je založený na stejnojmenné populární herní sérii Resident Evil, kterou má na svědomí studio Capcom. Produkci dostalo na starost studio Constantin Film, které natočilo také předchozí filmy Resident Evil a v hlavní roli se opět můžeme těšit na Millu Jovovich.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Netflix chystá seriál Resident Evil

Dle dostupných informací bude mít tento seriál originální příběh odehrávající se ve světě Resident Evil, který bude rozprostřen do dvou časových linií. V té první se můžeme těšit na sestry Jade a Billie Weskerovy, kteří žijí ve městě New Raccoon City. Tedy alespoň do doby, kdy zjistí, co jejich otec skrývá. Nebudeme vám spoilerovat více, protože je mezi námi jistě hodně jedinců, kteří filmy či hry neviděli/nehráli.

Resident Evil: Infinite Darkness | Teaser Trailer | Netflix

Resident Evil: Infinite Darkness | Teaser Trailer | Netflix

Druhá časová linie se má odehrávat 16 let v budoucnosti, kdy je na Zemi apokalypsa způsobena T-virem a bude zaměřená především na Jade. Na Zemi přežívá asi 15 milionů lidí. Ti bojují proti více než 6 miliardám mutantů. Zajímalo nás, zda i přesto, že na seriálu pracuje stejná produkce jako na filmech se příběh spojí s původními filmy, ovšem to zatím není jasné. Jako první spatří světlo světa animovaný seriál, následovat pak bude ten hraný. Animovaný seriál Resident Evil: Infinite Darkness má přijít začátkem roku 2021, přičemž už vyšel i teaser trailer. Jelikož na hraný seriál zatím nevyšel ani trailer a ani žádný screenshot soudíme, že přijde o něco později.

Resident Evil (2002) Official Trailer 1 – Milla Jovovich Movie

Resident Evil (2002) Official Trailer 1 - Milla Jovovich Movie

Netflix
Netflix

Přesto, že vyjdou oba seriály příští rok, nemají mít společný příběh ani postavy. První řada má mít 8 epizod, které budou dlouhé 1 hodinu. Předchozí filmy jsou spíše průměrem, čemuž odpovídá i hodnocení na ČSFD. Zvrátit ne příliš dobrou pověst se pokusí Andrew Dabb a Browen Hughes, kteří stojí třeba za seriálem Breaking Bad.

Který díl Resident Evil máte nejraději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)