Stahujete Netflix obsah k offline sledování? Toto vás potěší

Netflix offline sledování stahování více zařízení

Nejenže ve streamovací službě Netflix rychle přibývají další filmy a seriály, ale v posledních týdnech dochází také k celé řadě změn v jejím obecném fungování. Nedávno jsme vás informovali například o tom, že provozovatelé oficiálně upřesnili principy kontroly případného sdílení účtů a že se ve velké míře rozšiřuje možnost pustit si na mobilu, notebooku či obyčejném televizoru prostorový zvuk. Společně s druhou jmenovanou novinkou Netflix přinesl před pár ještě jednu příjemnou zprávu. Zvýšil počet zařízení, na která jde stáhnou obsah pro offline sledování.

Netflix
Netflix

Majitelé nejdražších Premium účtů, které v ČR vyjdou na 319 Kč měsíčně, budou mít nově možnost stahovat filmy a seriály pro sledování bez připojení k internetu nikoli ve stávajících čtyřech zařízeních, ale hned v šesti. „Vzhledem k tomu, že lidé jsou více než kdy jindy připojeni prostřednictvím různých zařízení, zjistili jsme na základě průzkumu, že by členové uvítali možnost stahovat seriály a filmy Netflix a sledovat je offline na více zařízeních. Zejména když cestují a přepínají mezi zařízeními,“ uvedl Netflix k této změně.

Jak často stahujete na Netflixu obsah k offline sledování?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)