Věděli jste, že jde sledovat Netflix offline na mobilu?

Netflix CZ offline

Ačkoli se letos čeští operátoři snaží nabídnou českým uživatelům neomezený internet, není to bohužel pro všechny a milovníci filmů a seriálů jsou při cestování odkázáni na lov volných Wifi sítí. Filmy a seriály z populární služby Netflix se dají sledovat i offline a my vám poradíme, jak na to.

Co je to Netflix?

Netflix je streamovací služba zaměřená na filmy, seriály a dokumenty. Můžete na něm najít jak jejich vlastní produkci, tak známé seriály (například Přátele) a celovečerní trháky, které byly ještě nedávno v kinech. Netflix samozřejmě není zdarma, jeho cena je ale velmi příznivá. Základní balíček stojí 199 Kč měsíčně, pro sledování v SD kvalitě na maximálně jednom zařízení. Za cenu 259 Kč můžete sledovat na 2 zařízeních zároveň v HD kvalitě a za 319 Kč na 4 zařízeních v kvalitě až 4k. Všechny pořady sice nejsou dostupné ve 4k, ale nabídka se stále rozšiřuje a Netflix je asi nejdostupnější cestou, jak do vaší 4k televize dostat odpovídající obsah. Netflix nabízí filmy a seriály především v angličtině. Lze se setkat s pár tituly, které nabízejí český dabing, ale není jich mnoho. Mnohem širší nabídku naleznete u filmů a seriálů s českými titulky.

Netlix můžete sledovat i offline
Netflix
Netflix

Jak sledovat Netflix offline?

Je to překvapivě velice jednoduché. Po spuštění aplikace naleznete na spodní liště tlačítko Download, pod kterým naleznete vámi stažené filmy nebo seriály. Navíc v sekci Download svítí šikovný odkaz Find More to Download, kterým se velice rychle dostanete k filmům a seriálům dostupných ke stažení do vašeho telefonu. Chcete-li rovnou hledat váš oblíbený film, není to problém. Pokud je dostupný pro stažení, objeví se u něj tlačítko Download a následně ho naleznete opět v sekci Download na spodní liště. U oblíbených seriálů je postup stejný. Netflix bohužel ale neumí stahovat celé řady a je nutné seriál stahovat po dílech.

Jak na sledování Netflixu offline:

  1. spustíte aplikaci Netflix
  2. vyhledejte požadovaný film nebo seriál
  3. klikněte na tlačítko “Download” u filmu nebo seriálu
  4. stažený film nebo seriál naleznete pod tlačítkem “Download” na spodní liště

Používáte službu Netflix?

Zdroj: androidauthority.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)