Netflix má spoustu skrytých kategorií. Poradíme jak na ně

netflix

Streamovací služba Netflix nabízí úplnou záplavu filmů a seriálů nejrůznějších žánrů. V zahraničí si i díky tomu vydobyla patřičné renomé a popularitu. Našemu území se však bohužel dlouho vyhýbal, tedy až donedávna. V rámci veletrhu CES 2016 totiž tato služba oznámila mohutnou expanzi, která se dotkla i nás. Nabídka filmů a seriálů pro ČR je sice například v porovnání s tou pro USA poměrně omezená, i tak zde ale nalezneme velmi pestrou škálu obsahu.

netflix-secret-codes-A

Netflix sice základní členění obsahu nabízí, vzhledem k rozsáhlé databázi titulů však může být poměrně náročné se zde zorientovat, a to i v případě omezené nabídky pro ČR. Jak se však ukázalo, tato služba  nabízí mnohem podrobnější členění kategorií, to je však na první pohled uživatelům skryté.

netflix kategorie

Pro zobrazení  dané kategorie je tak třeba znát její kód, který následně vepíšete do url adresy uvedené níže, kde “###” představuje právě zmíněný kód požadované kategorie.

www.netflix.com/browse/genre/###

Seznam s odkazy na jednotlivé kategorie a jejich kódy naleznete ZDE.

 

Používáte Netflix? Uvítali byste, pokud by se v něm tyto kategorie běžně zobrazovaly?

 

Zdroj: Distractify.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)