Netflix konečně v Česku! Kolik stojí a jak vypadá Android aplikace? (aktualizováno)

netflix android aplikace náhled

O oblíbenosti seriálů a filmů streamující služby Netflix není v zahraničí pochyb. Chytrá služba postupně vytlačuje klasickou televizi a posledních pár let nabírá na síle, které významně přidávají i oceňované seriály z vlastní produkce. Jak aplikaci Netflix zprovoznit ve smartphonu nebo přes Chromecast bylo mezi našimi čtenáři velmi diskutované téma a i Svět Androida přiložil ruku k dílu svým návodem. Ten ale naštěstí už není potřeba – Netflix je totiž nyní vůbec prvně dostupný i v České republice, stejně jako v dalších 100 nových zemí. Kolik stojí a jak vypadá aplikace?

Netflix konečně v Česku: Sledujte seriály, filmy i dokumenty na vašem Androidu

Netflix si bezesporu svůj zástup českých fanoušků získá poměrně rychle – a to i přesto, že se českých titulků nebo nedejbože tuzemského dabingu aspoň zatím nedočkáme. Pro spoustu lidí, zejména pak pro mladší generaci, by však neměl být problém známé seriály či filmové tituly přelouskat i s anglickými titulky, případně při sledování v prohlížeči využít jedno z nabízených rozšíření pro vámi ručně nahrané titulky. Samotný obsah videotéky je opravdu pestrý, ačkoli oproti té americké výrazně strádá kvůli právům.
netflix

Cena balíčků

Netflix nabídne hned tři placené balíčky. Ve všech na vás čeká stejný obsah, rozdíl je však ve streamovací kvalitě a také počtu zařízení, které mohou obsah sledovat současně.

  • Cena 215 korun/měsíc: základní rozlišení, pouze 1 aktivní streamovací zařízení
  • Cena 270 korun/měsíc: HD rozlišení, 2 streamovací zařízení současně
  • Cena 324 korun/měsíc: Ultra HD i HD rozlišení, 4 streamovací zařízení současně

První měsíc zdarma (aktualizováno)

Netflix dává možnost všem uživatelům službu vyzkoušet, ještě než utratíte jedinou korunu. První měsíc používání je totiž zdarma. Stačí objednat jeden z vybraných balíčů a podobně jako u jiných streamovacích služeb dojde k odečtení z účtu až po zmíněném měsíci. Je tedy na vás, zda během této doby předplatné zrušíte, nebo budete platit dále.

Spolehlivá Android aplikace

Android aplikace Netflix je bezplatná a nabídne jednoduché rozhraní i sledování bez pádů. Hlavní obrazovka se skládá z doporučených titulů a právě populárního obsahu, nic víc už nepřekáží. Zkrátka kliknout a sledovat. Nezapomeňte si v nastavení změnit sledování pouze na Wi-Fi připojení.

Oblíbenou originální sérii Netflixu House of Cards budete hledat marně

Oblíbený a vyhledávaný seriál House of Cards, na který má Netflix exkluzivitu, však paradoxně na české verzi Netflixu budete hledat marně. Dlouho před spuštěním odkoupila práva na seriál Česká televize a prozatím v Čechách může House of Cards vysílat pouze ona.

Netflix
Netflix
Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)