Netflix poodhalil brzký příchod Galaxy S22. Zvládl to dříve než samotný Samsung

netflix exynos 2200 galaxy s22

Jestliže často sledujete Netflix mimo televizi i na vašem telefonu, možná víte že abyste si mohli přehrávat obsah v HD, musí jej nejdřív americká společnost zařadit na seznam podporovaných zařízení. Sami jsme používali několik telefonů, které touto certifikací nedisponují a mohli jsme tak sledovat obsah pouze v SD kvalitě, která je pochopitelně znatelně horší. Před několika dny jsme vás informovali o podpoře telefonů řady Google Pixel 6 a nyní se Netflix vytáhl s dalším seznamem.

Galaxy S22 bude podporovat Netflix v HD kvalitě

Je zajímavé, že přidal podporu pro čipset, který se dosud reálně nenachází v žádném telefonu či tabletu. Jedná se o Exynos 2200, který bude tikat v telefonech řady Galaxy S22. Tedy, alespoň minimálně v Evropě. Pokud tedy plánujete koupi jedné z nadcházejících vlajkových lodí, budete mít možnost přehrávat si obsah v té nejvyšší možné kvalitě hned od začátku.

Samsung Exynos 2200
Netflix
Netflix

Mimo to se na seznamu nachází také čipset Exynos 2100 tikající v Galaxy S21 a některé čipy Unisoc. Netflix tak nepřímo potvrdil blízký příchod Galaxy S22 ještě dříve, než samotný Samsung.

Jak často sledujete Netflix na telefonu?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)