Netflix bude na telefonech Pixel 6 konečně o něco hezčí

netflix google pixel 6

Pokud máte jeden z telefonů nejnovější řady Pixel 6 (nebo pokud se vám snad podařilo sehnat Pixel 5a 5G) a sledujete Netflix, jistě víte že to není kdovíjaká podívaná. K tomu, abyste měli dostupný obsah v HDR totiž potřebujete telefon, který Netflix oficiálně podporuje. A mezi ně ani jeden z Pixelů 6 až doposud nepatřil.

Řada Pixel 6 a Pixel 5a 5G dostávají podporu HDR10 a Dolby Vision

Podle webu PhoneArena nyní získávají podporu standardů HDR10 a Dolby Vision telefony Google Pixel 5a 5G, Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro. V praxi to tedy znamená, že budete moci na svých Googlích mobilech sledovat Netflix v té nejvyšší možné kvalitě. Možná se to zdá jako drobnost, ale sami jsme měli možnost zkoušet appku na zařízeních, které nejsou Netflixem oficiálně podporované a rozdíl ve kvalitě je opravdu propastný.

Netflix
Netflix

Google Pixel 6 disponuje displejem s úhlopříčkou 6,4 palce a je typu OLED. Pro varianta má dokonce 6,71palcový panel a rovněž jde o OLED. Sledování filmů a seriálů si sice nevychutnáte stejně jako na televizi, ale při cestování bohatě postačí. Pokud chcete zjistit, zda je na seznamu podporovaných i váš model, mrkněte na oficiální web Netflix.

Je váš telefon na seznamu podporovaných?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)