TOPlist

Neonově zelený telefon zaujme nejen vzhledem

realme GT Neo 2 neonove zeleny telefon

Komerční článek

Vědci realme přivezli ze vzdálené planety Neo semínko a zasadili ho ve své laboratoři. Vznikl z něho realme GT Neo 2. Smartphone, který je super rychlý, vše vidí zřetelněji a dokáže řádit 65 hodin v kuse s minimem odpočinku. Nová hvězda ve střední třídě mobilních telefonů se všemi funkcemi vlajkové lodi prostě zaujme.

Neonově zelený, obsidiánově černý nebo modrý, inspirovaný západem slunce. Nový realme GT Neo 2 vás chytne na první dobrou. Pod atraktivním designem se toho ale skrývá mnohem víc. Telefonu se právem přezdívá “zabiják střední třídy”.

Smartphone je velmi lehký, váží pouhých 189 g a skvěle padne do ruky. Díky využití speciálních nano vrstev je jeho povrch hladší a jemnější. Displej má opravdu vysoký jas 1 300 nitů. To znamená, že je obrazovka čitelná i na slunci a za vysokého osvětlení. realme si dalo záležet i na obnovovací frekvenci, a proto se i tento telefon může chlubit 120 Hz. Vzorkovací frekvence je 600 Hz, a tak se můžete těšit na skvělý herní zážitek i velmi rychlé surfování po internetu a na sociálních sítích.

Je třeba vyzdvihnout také masivní baterii se solidní výdrží a super rychlé nabíjení. Z nuly na 100 procent telefon zvládnete nabít zhruba za půl hodiny. V provozu pak vydrží až 65 hodin v kuse, to se ale samozřejmě odvíjí od toho, k čemu všemu telefon využíváte. V každém případě se nemusíte bát, že by vás v nějaký důležitý moment zradil.

A zajímavý je i fotoaparát. Čtyřnásobný zadní s 64 megapixely je schopný pořídit kvalitní snímky, které můžete poupravit pomocí speciálních filtrů. Přední selfie kamera pak má rozlišení 16 megapixelů a je schopná zaznamenat krásné snímky i videohovory.

Potěší také pořizovací cena smartphonu. Přestože má telefon všechny funkce vlajkové lodi, je v prodeji již od 11 999 korun za variantu s úložištěm 128 GB. Což je vzhledem špičkovému výkonu a designovému vzhledu parádní cenovka. Pokud budete mít zájem o variantu s vyšším úložištěm, pak si připravte 13 499 korun. Zařízení pořídíte ve všech prodejních kanálech, například na Mobilpohotovost.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)