TOPlist

Mobil od ČEZ má nové Nekonečné tarify. Startují na 349 Kč

Mobil od ČEZ upravené tarify 5G data nekonečné

Mobil od ČEZ, jeden z českých virtuálních operátorů, spouští nové neomezené tarify s navýšením objemu dat. V rámci nových nabídek zákazníci za stejnou cenu získají podle vybraného produktu buď dvojnásobek dat, nebo rovnou data neomezená. Nejlevnější tarif s 1,5 GB dat a volným voláním i SMSkováním zájemci pořídí za 349 Kč. Nejdražší tarif stojí 599 Kč měsíčně a obsahuje navíc i neomezený objem přenesených dat. Je omezena pouze rychlost, konkrétně na 5 Mb/s. Všechny tarify jinak běží i na 5G.

Nové Nekonečné tarify Mobil od ČEZ:

  • Nekonečné volání a SMS s 1,5 GB dat: 349 Kč
  • Nekonečné volání a SMS s 3 GB dat: 399 Kč
  • Nekonečné volání a SMS s 8 GB dat: 499 Kč
  • Nekonečné volání, SMS a data s rychlostí 5 Mb/s: 599 Kč

Kromě úpravy výše uvedených tarifů Mobil od ČEZ zároveň rozšířil datové objemy také u kombinovatelných balíčků, kde si zákazníci volí objem volání, SMS a dat podle svých potřeb. Původní nabídku tří různých datových balíčků objemově navýšil a přidal dva nové: data 10 GB za 299 Kč a data 25 GB za 399 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na nově uvedené ceny tarifů od ČEZu?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)