Za týden prý uvidíme historicky nejrychlejší nabíjení mobilu

Realme nejrychlejší nabíjení mobilu MWC 2022

V období od 28. února do 3. března 2022 se v Barceloně uskuteční tradiční technologická konference Mobile World Congress (MWC 2022) a dá se samozřejmě očekávat představení řady strhujících novinek. O jednu se chce postarat čínské Realme, které začalo skrze své oficiální komunikační kanály vábit na “nejrychlejší nabíjení mobilu” v historii. Na sociálních sítích dokonce nechává značka fanoušky tipovat, o jak výkonný přísun energie se bude jednat.

Zatím poslední chlubení této firmy proběhlo vloni, kdy byla představena technologie 125W UltraDart. Nicméně takto výkonné nabíjení doposud žádný běžně prodávaný telefon značky Realme nedostal. Tak uvidíme, zda to s nově pozvednutou hladinou bude jinak. O jak vysoké číslo půjde? Zatím sami nevíme, nicméně konkurenční Nubia už laškuje se 165W adaptérem, takže někde kolem této hodnoty by mohlo operovat i Realme.

Na MWC 2022 by měla společnost Realme rovněž představit své nové vlajkové telefony z řady GT2. První série GT je velmi oblíbená, takže je na nové produkty upínána velká pozornost.

Jakou hodnotu asi bude mít zmíněné nabíjení?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)