Nejnovější aplikace z Google Play #321: ciferníky pro Amazfit GTS

Nejnovější aplikace z Google Play #321: ciferníky pro Amazfit GTS

Máme tu další pondělí a s ním i pokračování našeho seriálu, ve kterém vám představujeme nové zajímavé aplikace. V díle s číslem 321 vám ukážeme aplikaci s ciferníky pro Amazfit GTS, dále program pro jednoduché placení parkovného v Praze, testy pro budoucí piloty, a nakonec aplikaci pro nákup a prodej věcí.

Amazfit GTS Watchfaces – ciferníky pro Amazfit GTS

Chytré hodinky Amazfit GTS jsou zajímavé nejen svým atraktivním vzhledem, ale i řadou funkcí, ke kterým patří například možnost změny ciferníků. Ty můžete vybírat z nabídky oficiální aplikace Amazfit, ale co když žádný nevyhovuje vašim představám a požadavkům?

Nová aplikace Amazfit GTS Watchfaces přináší ciferníky pro Amazfit GTS. V popisku v Obchodě Play se dočtete: „Už vás nebaví hledat ciferníky pro Amazfit GTS na internetu? Ode dneška již nemusíte! V této aplikaci naleznete ciferníky řazené do kategorií podle jazyka a funkcí, stažené jedním kliknutím a během pár vteřin připravené k použití.“

Své oblíbené ciferníky si můžete uložit offline a kdykoli je nahrát do vašich hodinek. Stažené ciferníky mají k dispozici náhled, takže se ve vaší sbírce neztratíte. Pokud tedy chcete oživit obrazovku svých hodinek něčím netradičním, zde máte jednoduchý způsob, jak to provést.

Aplikace Amazfit GTS Watchfaces je v Obchodě Play tři týdny, během kterých si ji stáhlo více než pět tisíc uživatelů. Jasně převažující spokojenost dokladuje průměrná známka 4,7. Instalační balíček velký 9,3 MB lze používat na telefonech a tabletech s Androidem 4.2 a novějším.

Amazfit GTS WatchFaces
Amazfit GTS WatchFaces

Parkování Praha – pohodlné placení parkovného

Nová aplikace Parkování Praha vám zprostředkuje pohodlné zjištění ceny parkovného a jeho zaplacení v Praze i jinde na parkovištích, které jsou zapojeny do sítě MPLA. Čtečku QR kódů využijete na parkovištích, které tyto kódy podporují.

Využít můžete například komunitních funkcí pro nahlášení obsazenosti a o ukončení parkování. V mapě lze v rámci aplikace sledovat obsazenost parkovacích míst v reálném čase. Dnes pomůžete ostatním a zítra oni pomůžou Vám.

V menu pak naleznete užitečné odkazy. Za aplikací stojí KEYELEMENTS, v jejichž portfoliu najdeme podobné aplikace například pro Brno, Liberec, Příbram, Litomyšl, Olomouc, Rychnov nad Kněžnou či Kolín. Musíme však upozornit, že aplikace vyžaduje mít nainstalovaný prohlížeč Chrome.

Mobilní aplikace Parkování Praha je v Obchodě Play dva týdny a dosud si ji nainstalovalo jen něco přes padesát uživatelů. Z tohoto důvodu ještě nemá k dispozici průměrnou známku. 3,2 MB velký balíček můžete instalovat na zařízení s Androidem 4.4 a vyšším.

Parkování Praha
Parkování Praha

Pilotní testy – pro budoucí piloty

Aplikace Pilotní testy je offline verzí populárních testů pro přípravu na pilotní zkoušky a další letecké kvalifikace dostupných na webu Aeroweb.cz. S její pomocí si můžete vyzkoušet, zda byste úspěšně složili testy pro různé druhy pilotních průkazů, popřípadě se touto formou připravit na zkoušky.

Popisek v Obchodě Play říká, že „Využívá stejná data jako webová aplikace a slouží k přípravě na teoretické testy pro získání průkazu pilota ultralehkých letounů ULL, soukromého pilota letounů PPL(A) a omezeného/všeobecného průkazu radiotelefonisty letecké pohyblivé služby (RTF-OFL/VFL).“

O tom, jak aplikace funguje, svědčí komentář jednoho z uživatelů, který jí udělil pět hvězdiček: „Je to super appka. Chci si dělat licenci PPL a tohle mi hodně pomůže. Fakt díky, že jsem nemusel platit 500 Kč za to samé. Povedená aplikace.“

Aplikace Pilotní testy je v Obchodě Play necelé tři týdny, během kterých si ji stáhlo více sto uživatelů. Z tohoto důvodu ještě nemá k dispozici průměrnou známku. Jen 1,8 MB velký balíček můžete instalovat na zařízení s Androidem 4.1 a vyšším.

Pilotní testy - Aeroweb.cz
Pilotní testy - Aeroweb.cz

Offero – inzerujte lépe

Na závěr tu máme aplikaci Offero, jejímž cílem je dát druhou šanci starým a/nebo nepoužívaným věcem. Asi již správně tušíte, že jde o moderní inzertní portál, na kterém můžete nejen prodávat, ale také nakupovat.

Popisek v Obchodě Play slibuje: „V aplikaci najdete širokou nabídku nejen použitých věcí. Zajímáte se o módu, mobily, elektroniku, nebo handmade výrobky? Případně chcete koupit výhodně kočárek, automobil nebo pneumatiky? Tohle všechno a mnoho jiných produktů či dokonce služeb naleznete na Offero.“

Jako hlavní schopnosti a funkce jsou jmenovány:

 • Registrujte se a inzerujte jednoduše a zdarma
 • Vytvořte kvalitní inzerát s pomocí Průvodce kvality
 • Zvýrazněte svůj inzerát prostřednictvím služby Topování
 • Používejte jednoduché vyhledávání
 • Prohlížejte inzeráty v kategorií
 • Filtry vám umožní najít přesně to, co hledáte
 • Vytvořte si svou vlastní síť přátel
 • Sledujte nabídky jiných Offero prodejců
 • Kontaktujte prodejce přímo přes zprávy v chatu
 • Spravujte si svůj vlastní profil a notifikace
 • Zobrazujte profily a hodnocení prodejců

Mobilní aplikace Offero je v Obchodě Play čtyři týdny a dosud si ji nainstalovalo jen něco přes sto uživatelů. Jejich spokojenost dokladuje průměrná známka 4,5, stojící na 18 hodnoceních. Instalační balíček velký 17 MB lze používat na telefonech a tabletech s Androidem 5.0 a novějším.

Offero - Online marketplace
Offero - Online marketplace

Předchozí díly seriálu Nejnovější aplikace z Google Play

Objevili jste v Obchodě Play zajímavou novou aplikaci?

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)