Nejnovější Android aplikace z Google Play #28 – srovnávání produktů, Spiderman a spuštění fotoaparátu zatřepáním telefonu

aplikace 28 uvodni

Dnešní díl seriálu Nejnovější Android aplikace z obchodu Google Play jako první nabídne aplikaci Versus pro srovnávání nejrůznějších produktů v graficky líbivém provedení. Následuje Aplikace VoxxBoxx, která slouží k posílání a přijímání krátkých zvukových stop od lidí po celém světě. Třetím tipem na aplikaci je skvělá interaktivní tapeta s Amazing Spidermanem. Předposlední android aplikace s názvem Quick Camera slouží k rychlému vstupu do fotoaparátu pouhým zatřepáním telefonu. Na závěr jsme pro vás vybrali aplikaci Knockr, díky níž můžete spouštět aplikace ze zamknutého zařízení.

Versus

Versus je velmi chytrá aplikace pro porovnávání jednotlivých produktů. Těmi mohou být mobily, foťáky, počítačové procesory, tablety, sluchátka, grafické karty, města, sportovní hodinky, reproduktory, počítačové a herní headsety, videokamery, monitory, sportovní trenažéry, herní konzole, systémové desky, televize, all-in-one DJ MIDI kontroléry, univerzity, robotické vysavače, pračky, projektory, sluchátka na mobil, GPS navigační systémy, skenery, elektronické čtečky, SSD karty, chytré hodinky, MP3 přehrávače, nahrávací zařízení, MV* frameworks, lyžařské potřeby, pračky se sušičkou či sušičky. Při výběru obou produktů stisknete tlačítko pro srovnání, čímž se dostanete do intuitivního srovnávacího rozhraní. Poté už jen scrollujete obrazovkou do stran a dočítáte se podstatné informace, jež vám můžou usnadnit rozhodování mezi vybranými produkty. Jedná se o velmi povedenou aplikaci.

Versus 1

Versus
Versus

VoxxBoxx

Znáte Chatroulette? Jedná se o síť, díky které si můžete popovídat s náhodnými lidmi z celého světa. Aplikace VoxxBoxx funguje na podobném principu. V aplikaci můžete vytvořit nahrávku a následně ji poslat “do světa”. Stejně tak můžete naslouchat nahrávkám ostatních. Tyto zvukové záznamy můžou trvat maximálně 8 vteřin. Při testování této aplikace jsme zjistili, že někteří lidé v tomto krátkém časovém intervalu zpívají, jiní zase mluví “démonickým hlasem”, nebo říkají různé vtípky. V každém případě se s touto aplikací můžete náramně zabavit.

Voxxboxx 1

21f027c2f857f1f5fe58734a28e75271?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Amazing Spiderman 2 Live WP

Jedná se o interaktivní živou tapetu Amazing Spidermana, jehož druhý díl právě běží v kinech. Kromě samotného Spidermana, který vám bude v pozadí displeje provádět nejrůznější akrobatické kousky, můžete využít i widgety aplikace, jako např. pavoučí ukazatel času, upozornění, nebo ukazatel stavu baterie. Se free verzí této aplikace můžete jako tapetu používat pouze Spidermanův oblek (viz obrázek níže). Když si ovšem aplikaci zakoupíte (za 59 korun), odemkne se vám nejen druhá tapeta v podobě interaktivního Spidermana v pozadí, ale také všechny widgety aplikace. Všechny funkce této živé tapety jsou demonstrovány na videu níže.

Amazing Spiderman 2 Live WP 1

The Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper

The Amazing Spider-Man 2 Live Wallpaper


6c8c4e3ebbcf42a883166fb880106202?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Quick Camera

Jedna z velmi užitečných funkcí telefonu Motorola Moto X – zatřepání telefonu pro spuštění fotoaparátu, je nyní použitelná i na ostatních zařízeních. Pokud váš telefon disponuje operačním systémem Android ve verzi 4.0 +, můžete si tuto funkci vyzkoušet prostřednictvím aplikace Quick Camera. V současné době se aplikace nachází ve fázi beta a pokud se ji hodláte otestovat, musíte se nejprve přihlásit do této G+ komunity, stát se betatesterem a poté aplikaci stáhnout z obchodu Google Play. S naším redakčním “číňanem”, telefonem ZTE Nubia Z5s, je aplikace bohužel nekompatibilní. Na ostatních zařízeních by ale měla šlapat bezproblémově, proto ji neváhejte vyzkoušet a dejte nám vědět, jak jste při jejím testování dopadli.

quick camera 1

Moto X camera

Moto X camera

Knockr

Aplikace Knockr dokáže vstupovat do jednotlivých aplikací ze zamknutého displeje. Nejprve bude asi vhodné upozornit, že aplikace Knockr funguje pouze na OLED displejích (Samsung Galaxy S5, Moto X apod.). V aplikaci Knockr si můžete zvolit, které z vašich aplikací se otevřou při tažení prstu do stran, při dvojtapnutí a dlouhém podržení prstu na displeji. Různými gesty tak můžete vstupovat do aplikací bez důležitého mezikroku – odemknutí displeje.

knockr

Knockr

Knockr

5ab5fe1324a493625b97cfa793c86af1?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)