Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #28 – srovnávání produktů, Spiderman a spuštění fotoaparátu zatřepáním telefonu

Dnešní díl seriálu Nejnovější Android aplikace z obchodu Google Play jako první nabídne aplikaci Versus pro srovnávání nejrůznějších produktů v graficky líbivém provedení. Následuje Aplikace VoxxBoxx, která slouží k posílání a přijímání krátkých zvukových stop od lidí po celém světě. Třetím tipem na aplikaci je skvělá interaktivní tapeta s Amazing Spidermanem. Předposlední android aplikace s názvem Quick Camera slouží k rychlému vstupu do fotoaparátu pouhým zatřepáním telefonu. Na závěr jsme pro vás vybrali aplikaci Knockr, díky níž můžete spouštět aplikace ze zamknutého zařízení.

Versus

Versus je velmi chytrá aplikace pro porovnávání jednotlivých produktů. Těmi mohou být mobily, foťáky, počítačové procesory, tablety, sluchátka, grafické karty, města, sportovní hodinky, reproduktory, počítačové a herní headsety, videokamery, monitory, sportovní trenažéry, herní konzole, systémové desky, televize, all-in-one DJ MIDI kontroléry, univerzity, robotické vysavače, pračky, projektory, sluchátka na mobil, GPS navigační systémy, skenery, elektronické čtečky, SSD karty, chytré hodinky, MP3 přehrávače, nahrávací zařízení, MV* frameworks, lyžařské potřeby, pračky se sušičkou či sušičky. Při výběru obou produktů stisknete tlačítko pro srovnání, čímž se dostanete do intuitivního srovnávacího rozhraní. Poté už jen scrollujete obrazovkou do stran a dočítáte se podstatné informace, jež vám můžou usnadnit rozhodování mezi vybranými produkty. Jedná se o velmi povedenou aplikaci.

Versus 1 Versus 2 Versus 3 android aplikace

Versus
Verze1.0
Velikost2,0 MB
4.0+

Zdarma

 

VoxxBoxx

Znáte Chatroulette? Jedná se o síť, díky které si můžete popovídat s náhodnými lidmi z celého světa. Aplikace VoxxBoxx funguje na podobném principu. V aplikaci můžete vytvořit nahrávku a následně ji poslat “do světa”. Stejně tak můžete naslouchat nahrávkám ostatních. Tyto zvukové záznamy můžou trvat maximálně 8 vteřin. Při testování této aplikace jsme zjistili, že někteří lidé v tomto krátkém časovém intervalu zpívají, jiní zase mluví “démonickým hlasem”, nebo říkají různé vtípky. V každém případě se s touto aplikací můžete náramně zabavit.

Voxxboxx 1 Voxxboxx 2 android aplikace

VoxxBoxx
Verze1.0.1
Velikost29 MB
2.3+

Zdarma

 

Amazing Spiderman 2 Live WP

Jedná se o interaktivní živou tapetu Amazing Spidermana, jehož druhý díl právě běží v kinech. Kromě samotného Spidermana, který vám bude v pozadí displeje provádět nejrůznější akrobatické kousky, můžete využít i widgety aplikace, jako např. pavoučí ukazatel času, upozornění, nebo ukazatel stavu baterie. Se free verzí této aplikace můžete jako tapetu používat pouze Spidermanův oblek (viz obrázek níže). Když si ovšem aplikaci zakoupíte (za 59 korun), odemkne se vám nejen druhá tapeta v podobě interaktivního Spidermana v pozadí, ale také všechny widgety aplikace. Všechny funkce této živé tapety jsou demonstrovány na videu níže.

Amazing Spiderman 2 Live WP 1 Amazing Spiderman 2 Live WP 2

Amazing Spider-Man 2 Live WP
Verze2.04
Velikost47 MB
2.2+

Zdarma

 

Quick Camera

Jedna z velmi užitečných funkcí telefonu Motorola Moto X – zatřepání telefonu pro spuštění fotoaparátu, je nyní použitelná i na ostatních zařízeních. Pokud váš telefon disponuje operačním systémem Android ve verzi 4.0 +, můžete si tuto funkci vyzkoušet prostřednictvím aplikace Quick Camera. V současné době se aplikace nachází ve fázi beta a pokud se ji hodláte otestovat, musíte se nejprve přihlásit do této G+ komunity, stát se betatesterem a poté aplikaci stáhnout z obchodu Google Play. S naším redakčním “číňanem”, telefonem ZTE Nubia Z5s, je aplikace bohužel nekompatibilní. Na ostatních zařízeních by ale měla šlapat bezproblémově, proto ji neváhejte vyzkoušet a dejte nám vědět, jak jste při jejím testování dopadli.

quick camera 1 quick camera 2 quick camera 3

Knockr

Aplikace Knockr dokáže vstupovat do jednotlivých aplikací ze zamknutého displeje. Nejprve bude asi vhodné upozornit, že aplikace Knockr funguje pouze na OLED displejích (Samsung Galaxy S5, Moto X apod.). V aplikaci Knockr si můžete zvolit, které z vašich aplikací se otevřou při tažení prstu do stran, při dvojtapnutí a dlouhém podržení prstu na displeji. Různými gesty tak můžete vstupovat do aplikací bez důležitého mezikroku – odemknutí displeje.

knockrknockr 5

Knockr (Beta)
Verze1.2.1
Velikost439 kB
4.1+

Zdarma

 

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

 

Komentáře

MartinH

z aplikace
12.5.2014 7:14

Asi už to chvíli trvá, ale proč odkazy na starší díly odkazují na web, místo aby se otevíraly v aplikaci?

p@p@ t.

z aplikace
12.5.2014 8:40

Ty linky na články směrované na web mi taky nesedí. A navíc “odkazy” QR kódy pro stažení v aplikaci nefungují. Z webu fungují, takže je to zřejmě problém aplikace :-\

david8

z aplikace
12.5.2014 9:30

Ten Versus je opravdu dobrý

Cenzzor

z aplikace
12.5.2014 9:36

zas nejdou qr kody…

LukaS

z aplikace
12.5.2014 9:58

SA: půjdou ještě někdy ty odkazy na GP??? mne to nejde už minimálně měsíc…to že nemůžu přidávat komentáře z pc přežiju ale tohle mě teda vážně štve…neřeknu kdyby to nešlo pár dní ale přijde mi že na to někdo z vysoka se*e ! možná místo psaní nesmyslů a účelových lží o samsungu by se chtelo zaměřit na app!!

Crazer

Crazer

12.5.2014 12:24

Nevim co máte pořád za problém s QR kódama… Chrome, FF, Opera, všude fungujou na jedničku.
Jak si tak všímám, dost často na ně nadávaj lidi, co píšou z mobilní aplikace. Možná je problém tam, ale k čemu oni proboha ten kód potřebujou?

darkwing

darkwing

z aplikace
12.5.2014 12:30

Dobrý den, dříve na mobilní aplikaci šlo zmáčknout to QR a vyvolalo to odkaz na aplikaci na GP… Nechápu, proč to už tak 2 měsíce nejde…

LukaS

z aplikace
12.5.2014 12:31

:D neuvěřitelný….. jsi velice vsimavy Crazere :)

freddy158

z aplikace
12.5.2014 13:31

crazer: třeba pro jednoduchost? čtu članek a hned kliknu a instaluji? ty to deláš obklikou? :-D

Crazer

Crazer

12.5.2014 15:33

Jenom jsem se asi špatně vyjádřil. Zaujalo mě to, jak tu brečej lidi, že se jim na mobilu neukazuje QR kod. K čemu ale? :D QR kód má význam na PC, kde si ho ofotim mobilem, na displeji je uplně k ničemu ;)

Crazer

Crazer

12.5.2014 15:35

Vlastně ani na PC neni potřeba, protože u aplikací je odkaz na Google Play. A než lovit v telefonu čtečku QR kódu, radši na marketu jednou kliknu pro instalaci :)

BlackFairy

z aplikace
12.5.2014 16:25

Crazer: no a zde to funguje tak že v aplikaci tapnu na ten qr kód a hodí mě to do GP, takže na mobilu žádnou čtečku lovit nemusím

Orbit09

12.5.2014 16:51

Mně to na notebooku QR kód ukáže, ale na PC ne.

LukaS

z aplikace
12.5.2014 17:49

crazer:děláš si z nás srandu nebo seš fakt tak natvrdlej?

Game

z aplikace
12.5.2014 17:56

spis natvrdlej :) protože je to jednoduší a nemusím si pomatovat název abych ho pak lovil na GP proto je QR code v mobilní aplikaci v celku důležitej…..

Zdf

zdf -3

z aplikace
12.5.2014 20:27

redakce: vykašlete se na QR kódy, dejte tam obyčejný link, jako máte na zdroj, ten umíte udělat, a aplikace bude funkční.

Crazer

Crazer

12.5.2014 22:39

Nejsem natrvrdlej,jenom mobilní appku nepoužívám a netušim, že QR kód tam funguje jako jedinej aktivní odkaz. Každej nadává na jeho absenci (btw QR kód jako takovej je v mobilu vážně k ničemu a řikejte si o chcete), ale nikdo už se nezmiňuje, že jiná možnost kliku neni ;)

darkwing

darkwing

z aplikace
13.5.2014 4:07

ku.rva Crazer…. kdyby byla jiná možnost, tak si nikdo nestěžuje… Asi máš bohaté rodiče, že ti koupili, takové vedení….

LukaS

z aplikace
13.5.2014 8:18

crazer: v hong kongu by jsi nepřežil…radši už mlč.

RSS (komentáře k článku)