TOPlist

TOP 5 nejlepších erotických filmů a seriálů na Netflixu

netflix erotické filmy

Na Netflixu nalezneme spoustu romantických filmů a seriálů, nachází se mezi nimi ale také počiny, které zacházejí trochu dál a nabízejí lechtivější scény než většina ostatních. V tomto článku se mrkneme na TOP 5 nejlepších erotických filmů a seriálů na Netflixu.

Padesát odstínů šedi

Padesát odstínů šedi je první z dílů knižní série, ve které si zahrála hlavní roli Dakota Johnson v roli Anastasie. Ta si v životě příliš nevěří, avšak jednoho dne narazila na podnikatele Christiana Greye, kterého přišla vyzpovídat do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat.

Padesát odstínů šedi (2015) CZ HD trailer

Padesát odstínů šedi (2015) CZ HD trailer

Hodnocení na ČSFD: 41 %

Elisa a Marcela

Elisa a Marcela vypráví skutečný příběh Elisy Sanchez Lorigy, která se převlékla do identity muže Maria Sancheze, aby se vdala za svou milenku Marcelu Graciu Ibeasovou. Odehrává se v roce 1901 a přestože ve filmu nalezneme několik lechtivých scén se jedná spíše o životopisné drama, které není vůbec špatné, což se bohužel o dalších počinech z našeho seznamu říct nedá.

Elisa and Marcela | Trailer | Netflix

Elisa and Marcela | Trailer | Netflix

Hodnocení na ČSFD: 68 %

MILF

Romantická a lechtivá komedie MILF vypráví příběh o třech kamarádkách ze základky, Cecilii, Soně a Elise, které si vyjedou na prázdniny k moři na Côte d’Azur. Jsou tu především proto, aby uklidily a nablýskaly vilu, kterou vdova Cecilie zdědila a chce ji prodat. Všem je sice přes čtyřicet, ale vypadají dobře a jak zjistí, zájem o ně mají i mnohem mladší muži.

MILF (2018) – Trailer (English Subs)

MILF (2018) - Trailer (English Subs)

Hodnocení na ČSFD: 53 %

Sex/Život

Sex/Život je dva roky starý seriál, který letos dostal druhou sérii. Vypráví příběh o matce dvou dětí, která začne vzpomínat a snít,  což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí.

Sex/Život

Sex/Život

Hodnocení na ČSFD: 58 %

365 dní

Pokud vás z jakéhokoliv důvodu oslovila série Padesáti odstínů, existuje velká šance, že se vám bude líbit i polský film 365 dní, který je ze všech vyjmenovaných jednoznačně nejlechtivější. Vypráví příběh o úspěšné hotelové manažerce Lauře, která si na dovolené vyhlédne mladého gangstera Massima. Příběh je samozřejmě totální bizár, ale kdybyste mu přišli na chuť, můžete si dát i další filmy, které na něj navazují.

365 dní: Ten den | Oficiální trailer | Netflix

365 dní: Ten den | Oficiální trailer | Netflix

Hodnocení na ČSFD: 37 %

Netflix
Netflix

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Viděli jste alespoň jeden z těchto filmů? Co na něj říkáte?

Zdroj: ČSFD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)