Za nefunkční Google budík prý může Spotify. Známe řešení

Google Hodiny nefunkční budík Spotify

Jak jsme nedávno informovali, před pár dny a týdny začali uživatelé aplikace Google Hodiny ve velkém řešit nepříjemný problém s nefunkčním budíkem. Po zdánlivě úspěšném nastavení vůbec nezazvonil, což pochopitelně lidem, kteří na něj spoléhali, způsobovalo (a některým možná i dál způsobuje) nemalé komplikace. Ačkoli při akutním řešení tohoto problému Google postupoval v podstatě bez jakéhokoli vyjádření, teď už firma nepřímo naprášila údajného původce problému. Za nefunkční budík podle všeho můžu aktualizace aplikace Spotify.

Clock
Clock

Problém se nachází v situaci, kdy si uživatel jako vyzvánění budíku zvolí skladbu pocházející ze Spotify. Tato možnost je tu již od roku 2018, nicméně od poslední aktualizace z konce srpna to při předávání písniček mezi Spotify a budíkem v aplikaci Hodiny skřípe. Google v oficiálním vyjádření zmiňuje, že na odstranění problému pracuje, a do doby vyřešení (která nebyla upřesněna) mají uživatelé nastavovat pouze zvuky běžně uložené v telefonu. Přitom je klidně možné, že než opravu zařídí Google, chybu stihne opravit i přímo Spotify.

Jakou skladbu máte nastavenou na buzení?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (4)