TOPlist

Zradil vás budík v Google aplikaci Hodiny? Nejste v tom sami

Google Hodiny budík problém nezvoní

Nastavit budík, jít v klidu spát, při zvonění se na něj často i ošklivě podívat, vypnout a vstávat. Vypadají tak rána nebo jiné konce spánku i u vás? Ať už máte k budíku jakýkoli vztah, jedna jeho vlastnost je naprosto stěžejní – musí vždy spolehlivě zazvonit. A včas. To se podle všeho teď bohužel ne úplně dobře daří aplikaci Google Hodiny, jejíž budík prostě nezvoní. Stěžují si na něj spousty uživatelů po celém světě a citelně se také propadlo hodnocení této aplikace v Obchodě Play. Připomeňme, že se bavíme o nástroji, který má přes miliardu instalací.

Clock
Clock

Divné chování budíku nejprve reportovalo pár majitelů telefonu Google Pixel 3 na Redditu. Následně se přidávali další naštvaní uživatelé Pixel mobilů, z nichž mnozí si zamířili vylít zlost právě do hodnocení aplikace. Problém se podle všeho projevuje tak, že po nastavení požadovaného času budík neinformuje dle zvyklostí na zbývající čas a neobjeví se ani mezi notifikacemi. Jakmile nastane čas požadovaného buzení (či jiného alarmu), bez jiných upozornění se jen objeví notifikace o zmeškání.

Google Hodiny budík problém Obchod Play hodnocení

Problém se některým lidem podařilo vyřešit různým restartováním či promazáním mezipaměti, ale původcem chyby bude pravděpodobně samotná aplikace Google Hodiny. Americký gigant má rozhodně co opravovat a také vysvětlovat. Zkuste si představit, kolik lidí asi vstalo za poslední dny pozdě.

Jaký mobilní či jiný budík používáte?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)